Як вибрати ніж? Вибір ножа для походу, туризму та на кожен день

Promo
Фото: ohota-tovar.com.ua Фото: ohota-tovar.com.ua

Ніж для туризму необхідно обирати ретельно! Як вибрати ніж на кожен день? Ми допоможемо Вам у цьому та дамо поради та рекомендації.

Ніж – універсальний помічник, який використовується для вирішення різноманітних завдань. Це ріжучий інструмент, який незамінний у поході, на полюванні, в домашніх та польових умовах. Можна довго перераховувати, для чого саме він використовується, але все це й так знають. А як вибрати ніж серед великої кількості моделей, мало хто знає. У статті ми про це розповімо.

На що звертати увагу під час вибору ножа?

Туристичний ніж - це ріжучий інструмент, що не займає багато місця, але відрізняється високою функціональністю. Існує кілька основних критеріїв, якими потрібно керуватися під час пошуку найкращого виробу. До них належить:

  1. вага та розміри;
  2. форма та довжина клинка;
  3. матеріал, з якого виготовлений клинок та рукоятка;
  4. тип замку;
  5. наявність кліпси та отвори під темляк.

Це основні параметри, куди слід звертати увагу. Хороший ніж має бути зручним, надійним та міцним. Для туристичного походу більше підходить виріб із ручкою яскравого кольору. Тоді його легко можна помітити на землі чи траві. Для повсякденного застосування рекомендуємо вибрати ніж, який у складеному вигляді має компактні розміри. У такому разі його можна носити в сумці, рюкзаку або просто в кишені штанів.

Вибираємо ножі на всі випадки життя

Виробник – ще один параметр, від якого залежить вибір складаного ножа. Віддавайте перевагу продукції компанії, що займає провідні позиції над ринком. Ножі Skif – те, що потрібне. Це вироби, виготовлені із зносостійких та довговічних матеріалів. У колекції представлений великий вибір моделей, що підходять для всіх випадків життя. Тому можна знайти ніж на кожен день для туристичного походу, для виживання в складних умовах.

Skif – це українська компанія, яка спеціалізується на виготовленні високоякісних виробів. Складаний ніж для походу зручно лежить в руці і не вислизає, відрізняється стійкістю до навантажень і має хороші ріжучі властивості. Клинок легко викидається та надійно фіксується.

Ножі Skif мають великий попит у військових, співробітників правоохоронних органів, туристів, мисливців і рибалок. З їхньою допомогою успішно вирішуються всі завдання, починаючи з розрізання мотузки і закінчуючи нарізкою фруктів та овочів.

Виберіть ніж українського бренду та переконайтеся у всіх перевагах. Під ними мається на увазі ергономічність, тривалий термін служби, стійкість до корозії та сучасний дизайн. Радимо купити ніж Скіф, тому що це відмінний вибір для всіх ножаманів.

 

 

Автор: Ірина Мнішек