Як відкрити інтернет-магазин за системою дропшипінг?

Promo

Відкрити інтернет-магазин і заробляти на ньому хороші гроші — це варіант, який приваблює багатьох. Але зробити повноцінний майданчик із власним складом вкрай складно. Доведеться витратити чимало грошей на оренду приміщень, закупівлю товару, заробітну плату співробітників і т. д. В якості альтернативи такому складному рішенню з'явився напрямок дропшипінг — магазин є не стільки продавцем, скільки посередником між клієнтом і справжнім продавцем або виробником. Основне завдання цієї ланки полягає в тому, щоб залучити покупців, прийняти у них замовлення, а потім передати його далі.

Переваги дропшипінгу

Цей формат має багато плюсів, але ми назвемо кілька:

  • можливість працювати без складу та навіть без офісу;
  • мінімальні витрати на перших етапах;
  • жодних складнощів у вигляді встановлення касового обладнання та звітності до податкової;
  • можливість продавати чужу продукцію під власною маркою (все залежить від домовленостей).

Мінуси цього формату теж є. Один з них — неможливість контролювати процес продажу від початку до кінця. 

З чого почати і як все організувати

Якщо описати процес стисло, то покроково він виглядає так:

  • Проаналізувати ситуацію на ринку та обрати нішу. Важливо розуміти, у якій сфері такий формат витримає конкуренцію із звичайними продавцями та виробниками. 
  • Знайти постачальників. Найвигідніше орієнтуватися одночасно на кілька компаній, що не залежать один від одного. Так потрібний товар завжди буде у наявності.
  • Запустити сам інтернет-магазин. Необов'язково робити його з нуля — онлайн-конструктори для цього завдання цілком підходять, як і соціальні мережі. 
  • Вкластися у рекламу, просування. Це один із найважливіших пунктів. Саме якісна реклама гарантує бізнесу успіх (за умови влучення в цільову аудиторію).

Часто дропшипінг стає першою сходинкою до великої справи. З мінімальними вкладеннями можна вивчити сферу, набратися досвіду, сформувати клієнтську базу, а вже потім відкрити повноцінний інтернет-магазин.