Як вигідно підключити домашній Інтернет

Promo

Вибрати надійного постачальника домашнього Інтернету – завдання не просте, особливо зараз, коли багато людей навчаються та працюють віддалено.

Головний запит – висока швидкість та стабільний сигнал.

Один з найпопулярніших провайдерів в Україні – Київстар. Зараз компанія обслуговує понад 24 мільйони абонентів мобільного зв’язку та понад мільйон користувачів фіксованого Інтернету. Київстар Інтернет Львів пропонує такі переваги своїм клієнтам:

  • швидкість Інтернету досягає 100 мбіт/с;
  • перші три місяці діє акція 200 гривень на місяць, далі – 300 гривень;
  • у перший місяць користування плата знімається тільки за ту кількість днів, що залишилися до кінця місяця. Далі плата зніматиметься з особового рахунку 1-го числа кожного місяця;
  • безкоштовне підключення, потрібно лише залишити заявку з номером телефону та адресою проживання на сайті;
  • наявність цілодобової техпідтримки.

Захист від відключення світла

Мережа Домашнього Інтернету побудована за технологією FTTB, тобто кінцева частина мережі підключена до мережевого комутатора у будинку і залежить від електроживлення в домі. Зараз компанія розвиває телеком-мережу, щоб надавати абонентам стабільні та якісні послуги зв`язку й передачі даних. Київстар інвестує у джерела безперебійного живлення та робить усе можливе, щоб Домашній Інтернет продовжував працювати навіть без світла.

Як підключити Інтернет

  1. Спочатку потрібно перевірити, чи є покриття за вашою адресою. Це можна зробити на сайті або написати у чат компанії.
  2. Якщо ваша адреса є в зоні покриття провайдера Київстар – залиште заявку.
  3. Після заповнення заявки на сайті вам зателефонує оператор, щоб уточнити всі питання та призначити час для виклику майстра.

Тиждень довіри

Якщо ви випадково пропустили день оплати, то можна під'єднати послугу Тиждень довіри. Після цього Київстар надасть вам доступ до Інтернету та телебачення ще на 7 днів.

Долучитися до розмінування

Нові абоненти Домашнього Інтернету можуть взяти участь в акції та виграти круті подарунки від Київстару. З кожного підключення компанія відправляє 50 гривень у Благодійний фонд «Повернись живим». Так кожен новий абонент долучається до розмінування України.

Київстар надає великий спектр послуг, тому це буде гарний вибір для користування всією сім’єю. Інтернет має високу швидкість, що дає можливість підключатися одразу кільком людям та користуватися ним із комфортом.