Як вивести гроші з криптобіржі

Promo

Перш ніж купувати криптовалюту, слід поцікавитися, як її доведеться виводити у майбутньому. Певною мірою в цьому питанні може допомогти калькулятор криптовалют

Перш ніж купувати криптовалюту, слід поцікавитися, як її доведеться виводити у майбутньому. Певною мірою в цьому питанні може допомогти калькулятор криптовалют. Також потрібно переконатися, що існують інші способи, які влаштовують і за рівнем комісії, і за швидкістю виводу, і за зручністю, а також підтримують потрібну юрисдикцію. Розглянемо різні способи, якими відбувається обмін криптовалют на карту за допомогою різних платіжних систем. Не вдасться назвати один конкретний спосіб вибору – їх надто багато й у кожного свої особливості, плюси та мінуси.

Обмін криптовалют на біржі

Для роботи з біржею потрібна обов'язкова верифікація для введення та виводу крипти. Є кілька способів виведення цифрових активів із біржі у фіат. Наприклад, прямий висновок на карти Visa/Mastercard Якщо використовувати обмінники криптовалют, можна виводити крипту на електронні гаманці, карти. Є навіть такі, що підтримують обмін за допомогою внутрішніх біржових переказів.

Найчастіше використовуються варіанти переведення в готівку цифрових монет:

  • криптовалютні біржі, такі як WhiteBIT (вони надають ідеальний простір для торгівлі та інші функції, що допомагають збільшити прибуток та знизити ризики);
  • р2р-біржі — їх відмінності від звичайних бірж у способі створення ринку та відсутності кастодіального сервісу (вони не зберігають фіатні гроші на рахунках - користувачі оплачують покупки прямо один одному будь-яким зручним способом), можна вибрати висновок крипти на картку, платіжну систему, мобільний телефон або навіть готівку;
  • обмінники криптовалют — даний спосіб найзручніший для новачків, оскільки існує широкий діапазон варіантів отримання коштів (біржі найчастіше підтримують всього пару варіантів виведення фіатних засобів, а обмінники мають десятки), комісія зазвичай в обміннику закладається в курс;
  • криптовалютні гаманці з висновком - існують різні гаманці, що дозволяють купити криптовалюту в Україні з карти, виведення такої ж у фіат або за допомогою інтегрованого обмінника;
  • криптомати — ці пристрої найчастіше знаходяться в містах-мільйонниках, проте для продажу крипти через криптомат повинен бути криптогаманець на телефоні, за допомогою якого і виконуються транзакції (після їх підтвердження автомат видає готівку);
  • електронні платіжні системи — дають можливість випуску власної криптокартки для оплати покупок у магазинах (відбувається миттєва конвертація).

Криптовалюта працює на блокчейні. Головна особливість цієї технології — прозорість та децентралізація. Єдиний виняток — анонімні види цифрових грошей, які приховують інформацію щодо транзакцій. Після відправлення транзакції є можливість відстежити її стан за допомогою блокчейна-оглядача.

Вивід криптовалют на карту через біржі

Більшість майданчиків пропонують виведення цифрових грошей на банківську картку. Але робота з біржею WhiteBIT має певні особливості. 

Щоб зберегти максимально вигідний обмінний курс біткоїна до гривні, бажано віддавати перевагу лише перевіреним та відомим біржам. Це допоможе не натрапити на шахраїв.

Криптобіржі з виводом на банківські картки

Багато сучасних криптобірж працює з фіатними грошима, що дозволяє швидко виводити гроші клієнтам на банківську картку, при цьому відсоток комісії мінімальний. Допомагає у цьому питанні калькулятор криптовалют. Виведення крипт на карту є ключовим моментом для багатьох. Через незнання того, як відбувається сам процес виводу, люди часто бояться подібних рухів тіла.

Більшість користувачів віддають перевагу біржі для виведення цифрових грошей, оскільки вважають їх надійним провайдером. Безпека понад усе.

У чому полягає перевага використання біржі WhiteBIT: вона велика, зручна у використанні, здатні розібратися навіть новачки, тим більше досвідчені трейдери, підтримує різні мови та є широкий вибір фіатних грошей, способів виводу. Плюсів виведення цифрових грошей багато. По-перше, широкий вибір валют, які доступні для купівлі чи продажу. Як наслідок, виводиться практично все, що завгодно.

По-друге – розмір запасу цифрових активів. У бірж практично необмежену ліквідність (запаси крипти), оскільки тисячі трейдерів торгують одночасно. Саме тому вдається безперебійно виводити монети на банківські картки. Але перед тим, як виводити крипту та міняти її на звичайні гроші, потрібно уважно вивчити курс крипти та розмір комісійних. 

Легальний вивід монет за допомогою обмінників

Криптообмінники — це платформи, які дають своїм користувачам шанс обміняти один вид крипт на іншу або продати монети, вивести фіати на карту, використовуючи актуальний курс біткоїна до гривні. Але в цьому випадку, як і у всіх інших, потрібно враховувати всі переваги цього способу та недоліки.

До плюсів відноситься простота роботи та зрозумілий інтерфейс. В обмінниках відразу ж змінюється цифрова валюта на фіати згідно з встановленим курсом, жодних торгів. Реєстрація на обміннику дуже швидка. Хоча не на всіх ця процедура є обов'язковою. У будь-якому випадку вона швидше, ніж на біржі. Потрібно просто верифікувати пошту та номер телефону. Мінуси — високий рівень комісії. Рівень безпеки також бажає кращого. За фактом під час роботи з криптообмінником клієнт довіряє незнайомим посередникам. Головне — не потрапити на шахраїв.

Зручно та безпечно працювати з криптою за допомогою криптогаманців, використовуючи калькулятор криптовалют. Вони безпечні, ніхто крім користувача не зможе отримати доступ до коштів на рахунку. Вигідний курс, оскільки криптогаманці співпрацюють з різними провайдерами, вибирають найвигідніший курс, що пропонує мінімальну комісію. Анонімність на найвищому рівні, а для багатьох користувачів — це важливо. Не доведеться проходити процедуру верифікації. Швидкість обміну також має велике значення. Коли це можна зробити за кілька хвилин, не сплачуючи податки, вдається пристойно заощадити та вивести кошти на банківську картку.