Які бувають рулонні штори і що краще обрати?

Promo

Рулонні штори - це стильний та практичний варіант сонцезахисної системи, який незаперечно стане відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру. Такі конструкції виглядають сучасно, легко підбираються і монтуються. На сьогоднішній день найбільш популярними є ролетні штори день-ніч. Вони представлені в широкому асортименті, що дає можливість підібрати потрібну модель для будь-якого типу кімнати. У цій статті розглянемо більш детально, які бувають рулонні штори та як обрати ідеальний варіант для вашого приміщення.

Моделі по типу полотна

Рулонні штори - це сонцезахисні системи, які складаються зі спеціальної тканини, що намотується на вал. Умовно вони поділяються на такі типи:

  1. Звичайні. Тканинне полотно є цільним, і за допомогою його опускання або піднімання можна контролювати кількість сонячного світла, що проникає у приміщення.
  2. День-ніч. У такому варіанті чергуються полоси прозорої і непрозорої тканини, що дозволяє регулювати рівень сонячного освітлення в кімнаті з більшою варіативністю.

Конструкція

Хоча принцип дії рулонних штор однаковий, вони мають конструктивні відмінності. Бувають такі моделі:

  • відкритої конструкції;
  • закритої.

Тут все просто: у закритій системі вал з полотном прихований у коробі. Рулонні штори відкритого типу набули більшої популярності і розповсюдження завдяки ряду переваг - вони простіші в монтажі, виглядають стильно і мають доступну вартість.

Різновиди тканин

Залежно від ступеня світлопроникності тканини, що використовується для виготовлення штори, виділяють такі моделі:

  • блекаут. Ця тканина створює повне затемнення в приміщенні, оскільки вона взагалі не пропускає сонячне світло. Рулонні штори блекаут часто обирають для спалень;
  • дімаут. Таке полотно дуже гарно захищає від сонця і створює приємну приватну атмосферу. Зазвичай ступінь затемнення складає 70-80%. Такі варіанти дуже часто обирають для комерційних приміщень - стоматологічних кабінетів, косметологічних клінік, офісів тощо;
  • стандарт. Це найпоширеніший варіант рулонних штор - для виготовлення використовується велика варіативність тканин. Вони чудово підходять для дитячої кімнати, кухні, вітальні та офісу.

Полотно має бути гарним і практичним. Рекомендуємо звертати увагу не лише на зовнішній вигляд, а й на якість і походження комплектуючих, що використовуються для виробництва. Наприклад, компанія Rolmax виготовляє рулонні штори на замовлення в Україні зі спеціальних тканин, імпортованих з Туреччини та Кореї.

Дизайн рулонних штор

Важливим аспектом вибору є, звісно, колір і дизайн. Тут передусім слід керуватися стилістикою приміщення. За дизайном тканинні ролети можна поділити так:

  • однотонні. Можна підібрати однотонні рулонні штори практично для будь-якого приміщення, оскільки в продажу представлені моделі різних кольорів;
  • з малюнком. Такі варіанти цікаво впроваджувати в дизайн кімнати, оскільки сонцезахисна конструкція може стати акцентним елементом;
  • фактурні. Монохромні вироби, полотна яких імітують структуру бетону, дерева або бамбука.

Які рулонні штори вибрати?

Перш ніж купити рулонні штори, проаналізуйте, яку функцію вони повинні виконувати в вашому приміщенні - це може бути захист від сонячних променів, забезпечення конфіденційністі або затемнення.

Керуючись стилістикою приміщення та власними уподобаннями, підберіть необхідний дизайн. Для того, щоб сонцезахисна система якісно виконувала своє призначення, ретельно заміряйте вікно і визначте розмір конструкції, адже від цього кроку буде залежати як функціональність, так і естетика.

Якщо маєте сумніви або не знаєте, що обрати, можете звернутися до консультантів магазину Rolmax. Кваліфіковані менеджери нададуть відповіді на всі ваші запитання.