Які чинники впливають на вартість перевезення меблів?

Promo

Перевезення меблів з вантажниками (davay-pereedem.com/ua/perevezennya-mebliv) – це відповідальний та трудомісткий захід, який потребує особливої підготовки, обережності та професіоналізму. Хай то переїзд до нової квартири, офісу чи дачі, транспортування меблів завжди пов'язане з ризиками пошкодження, втрати або порушення функціональності предметів обстановки.

Тому багато людей вважають за краще довіряти це завдання спеціалізованим мувінговим компаніям, які надають послуги вантажників та транспорт для перевезення меблів. Але тарифи у таких фірмах можуть відрізнятися, іноді навіть у кілька разів. То від чого вони залежать? Розберемося з цим.

Фактори, що впливають на вартість перевезення меблів

  1. Обсяг та тип меблів. Чим більше у вас предметів обстановки, і чим вони більші й важчі, тим вищою буде ціна за їх упаковку, навантаження та транспортування. Крім того, на ціну впливає і тип самих меблів – її матеріал, конструкція, складність розбирання та збирання.
  2. Тип вантажного таксі. В автопарку транспортної компанії, як правило, представлені автомобілі різного обсягу та вантажопідйомності – бусики, ГАЗелі, фургони. Це також впливає на вартість послуг транспортної компанії. Підібрати оптимальний різновид вантажного таксі можна за цим посиланням.
  3. Дальність та маршрут перевезення. Чим далі і складніше маршрут, тим вищими будуть транспортні витрати та витрати на оплату праці вантажників. Також на ціну можуть впливати й особливості самого місця навантаження та розвантаження – наявність та стан під'їзних шляхів, ліфтів, сходів, вузьких проходів та інших перешкод. Якщо умови несприятливі, і потрібні додаткові зусилля та час на подолання цих перешкод, це також може вплинути на підсумкову вартість.
  4. Кількість та кваліфікація вантажників. Чим більший у вас обсяг робіт, і чим складніше завдання з розбирання, пакування та збирання меблів, тим більше людей і часу знадобиться для їх виконання, і тим вищою буде підсумкова ціна. При цьому важливо розуміти, що послуги професійних та досвідчених вантажників коштують дорожче, ніж послуги різноробочих чи випадкових людей.

перевезення меблів

Які послуги надають вантажники під час перевезення меблів?

  • Розбирання та пакування меблів. Багато предметів, таких як шафи, ліжка, столи або стелажі, потребують часткового або повного розбирання, щоб їх можна було безпечно завантажити та перевезти в автомобілі. Перед перевезенням меблів вантажники акуратно демонтують усі знімні деталі (полиці, ящики, дверцята тощо), маркують їх та упаковують у спеціальні коробки.
  • Навантаження та кріплення меблів в автомобілі. Далі вантажники акуратно переносять всі предмети меблів до кузова автомобіля, використовуючи спеціальні ремені, візки та інше обладнання. Всі елементи меблів надійно фіксуються в кузові за допомогою спеціальних кріплень, ременів та упорів, щоб унеможливити їх зміщення, падіння або зіткнення один з одним.
  • Розвантаження та збирання меблів на новому місці. Спочатку вантажники акуратно вивантажують всі елементи меблів з автомобіля та переносять їх у потрібні кімнати та зони, згідно з планом розміщення або вказівками замовника. Потім розпаковують всі деталі меблів, перевіряють їхню комплектність і цілісність, і розпочинають складання. Для цього вони використовують власні інструменти та кріплення, а також оригінальну фурнітуру та схеми збирання, якщо вони збереглися.