Які помилки допускаються під час встановлення систем відеоспостереження?
PromoЕксперти компанії https://controlmaster.com.ua зазначають, що в останні роки з'явилася дедалі більша кількість компаній із встановлення систем відеоспостереження. Але разом із цим, значно знизилася якість послуг, що надаються. Як результат, системи безпеки менш ефективні, а також стають легкою здобиччю для зловмисників. А в деяких випадках неправильний монтаж взагалі виводить з ладу обладнання. Розглянемо типові помилки псевдомайстрів.
Встановлення камер відеоспостереження на бетонних стовпах
Подібна проблема істотно не відбивається на роботі камер спостереження, але дуже впливає на фінансове становище замовників. У цьому випадку категорично порушено правила технічної установки на стовпах із бетону. При свердлінні зменшується поперечний переріз та змінюється концентрація напруги. В результаті власник цієї камери змінюватиме дорогий стовп ЛЕП. Правильним буде встановлення кабелю на спеціально призначених хомутах чи кронштейнах.
Наявність звисаючих проводів
Якщо камера відеоспостереження встановлюватиметься на невеликій висоті, не можна допустити жодного провисання проводів. Зловмисникам досить просто потягнути за кабель, після чого вибухне сигнальне з'єднання, а також може повністю пошкодитися пристрій. Якщо немає можливості приховати розподільну коробку та кабель, тоді рекомендується встановити максимально близько один до одного, виключаючи захоплення кабелю.
Неправильно фіксується кабель на тросі
Трапляються ситуації, коли доводиться проводити прокладку кабелю повітрям, внаслідок чого потрібно протягувати кабель повітрям. З цією метою натягується трос і кріпиться до нього кабель або гофр з проводом. Зазвичай все це фіксується пластиковими хомутами, які при морозах лопають. Це може спровокувати провисання кабелю і натяг у місці сигнального скручування. При утворенні криги місця підключення обриваються. Якщо відбувається фіксація кабелю в гофрі, використовуються металеві хомути або звичайний в'язальний дріт.
Неправильне введення кабелів у коробку
Ще одна типова помилка, яка допускається недосвідченими фахівцями – це завод кабелю у розподільчу коробку зверху. В результаті в отвір затікають опади, що призводить до окислення сполук. Необхідно заводити збоку або знизу коробки.
Встановлення на металеву поверхню
Металевий каркас не підходить для камер відеоспостереження. Це з тим, що з металу ходять струми, які утворюють наведення на камеру. Тому передача відео відбувається з перешкодами. Уникнути цього можна, якщо між металом та камерою встановити діелектрик будь-якого типу, наприклад, брусок дерева. Камера повинна кріпитися до цього бруска за допомогою шурупів, не доходячи до металу.
Зовнішня привабливість
Якщо ви замовляєте установку системи відеоспостереження, вимагайте від виконавців, що кабельний матеріал на всій ділянці траси виглядав привабливо. Незалежно від того, яким чином буде досягнуто привабливості, але весь маршрут кабелю повинен виглядати привабливо.
Якщо ви хочете уникнути всіх цих проблем, замовляйте встановлення системи відеоспостереження виключно у професіоналів. Це не тільки гарантуватиме привабливість, але разом з цим гарантуватиме стабільну та ефективну роботу всієї системи.