Англійська мова: чому варто вивчати попри війну

Promo
Фото: cambridge.ua Фото: cambridge.ua

За цей рік ми всі впевнилися: як би не було важко, не можна ставити життя «на паузу», бо це прямий шлях у нікуди. Навіть більше – саме зараз можна знайти час на реалізацію своєї мрії, особливо якщо ця мрія – конструктивна. А що може бути конструктивнішим, ніж розширювати власні горизонти, вивчаючи англійську мову!

Про це свідчить досвід студентів, які вивчають англійську мову на заняттях у компанії Перший Кембриджський центр. Вони різні за віком, за підготовкою та часом навчання в Центрі, але їх поєднує спільна риса – попри війну, вони продовжують наполегливо опановувати англійську мову. 

Для когось з них це – можливість комунікувати з людьми з різних куточків планети та таким чином почуватися вільно, адже англійська мова є міжнародною. Для когось – можливості і культурного розвитку, і кар'єрного зростання, а для ІТ-фахівців – необхідний інструмент для роботи. Хтось вважає, що вивчення англійської мови –  це шанс ділитися знаннями з усім світом, поширювати правдиву інформацію про події в Україні і таким чином боротися за Перемогу, а для декого англійська мова – це виклик, який хочеться подолати. 

А ще, як з'ясувалося, вивчення мови стало важливим психологічним аспектом. Люди усвідомили, що витратити час та сили на вивченна англійської мови конструктивніше, ніж гортати безкінечну стрічку новин. Для декого це навіть стало справжніми «ліками» від стресу – тим більше, що в групах студенти могли спілкуватися та підтримувати одне одного. Необхідність наполегливо працювати, вивчаючи англійську мову, створила такий собі «острівець стабільності» і для студентів, і для викладачів Першого Кембриджського центру. 

Чому саме Перший Кембриджський центр

Зрозуміло, вивчення мови самостійно, з репетитором або онлайн з носієм мови в індивідуальному порядку теж мають право на існування, але більшість людей зараз обирає саме курси англійської мови, бо ця форма навчання має свої переваги. А вивчення англійської мови разом з Першим Кембриджським центром – це подвійні переваги. 

Головна з них це те, що Перший Кембриджський центр – перша освітня компанія в Україні, котра інтегрує основи міжнародного тестування в процес навчання англійської мови. Це означає, що курси Центру розроблені всесвітньо визнаними фахівцями в сфері англійської мови – University of Cambridge English Examinations.

Цей Центр працює вже 14 років і за цей час набув багатого досвіду роботи зі студентами – починаючи від дітей до зовсім дорослих людей 40+.  

Тут пропонують будь-який курс англійської мови: заняття в групах або індивідуальні заняття з англійської; англійська з нуля; ділова англійська; вивчення англійської для дітей; стандартний, розмірений або швидкий курс англійської мови.   
Тут працює команда досвідчених фахівців, і ви можете обрати навчання, зокрема і з носієм мови.

Центр надає також можливість отримати безкоштовно будь-яку консультацію щодо програм навчання та супутніх послуг. 
Якщо ви збираєтесь готуватися до іспиту  IELTS – найбільш затребуваного тесту англійської мови для навчання та імміграції до Великої Британії, Канади, Австралії та Нової Зеландії, – ви можете записатися на курси від Першого Кембриджського центру за посиланням https://grade.ua/adults/ielts/ 

Автор: Інна Можейко