Берлін: центр культури та сучасних інновацій у серці Європи

Promo

Берлін — столиця Німеччини і її серце. Це місто — повна ілюстрація історії країни, воно бачило її крах і відродження, злети і падіння. Сучасний Берлін вирує неприборканою енергією, в місті уживаються десятки різних субкультур, тут нікого не засуджують за незвичайне почуття стилю, релігійні уподобання, погляди на життя тощо. Незважаючи на статус столиці, він відрізняється від решти міст. Щоб доїхати сюди максимально комфортно можна використати міжнародний автобус до Німеччини від компанії Benz Express, яка робить регулярні рейси у Європу.

Берлін — місто контрастів та магніт для туристів

Сучасний Берлін розділений на 12 районів, абсолютно не схожих один на одного. У кожному з них протікає своє повноцінне життя. Туристам з дітьми сподобається затишний район Темпельхоф-Шенеберг, бо тут є багато скверів і зоопарк, а якщо хочеться позасмагати — варто поїхати до Штегліц-Целендорфа, де розташований найкращий пляж Штрандбад.

Берлін можна відвідувати в будь-яку пору року, адже тут завжди яскраво, цікаво та атмосферно. Обов'язково варто зробити таке:

  • відвідати Рейхстаг — символ демократії Німеччини;
  • побачити Бранденбурзькі ворота — історичний символ єднання міста;
  • покататися на велосипеді маршрутом Berliner Mauerweg, довжина якого становить понад 120 км. Стартувати можна з будь-якої точки в центрі міста;
  • вирушити на пікнік до одного з місцевих парків. Берлін — демократичне місто, тут є безліч парків, де часто відпочивають як гості, так і жителі міста;
  • відвідати культурні центри та мистецькі галереї. В місті можна знайти експонати на будь-який смак — від класики до авангарду. Найпопулярніші місця — Kunstraum Kreuzberg, EIGEN + ART, Johann König;
  • насолодитися музикою у філармонії. Особливо тут полюбляють твори Бетховена та інших німецьких композиторів.

Якщо у вас мало часу, краще зробити коротку екскурсію в центр міста. Подорожувати містом самостійно — ще один варіант, але для цього потрібно заздалегідь визначитися з точками маршруту та запланувати час для відпочинку.

Берлін

Берлін вважається однією з найбільш бюджетних європейських столиць, адже вона пропонує туристам величезний вибір безкоштовних музеїв та бюджетного житла. Berlin Welcome Card — ще одна лаконічна відповідь на запитання, як заощадити в Берліні. Вона дає право на безкоштовний проїзд у міському транспорті, знижки в ресторанах і магазинах, безкоштовне відвідування багатьох визначних пам'яток тощо.

Берлін також славиться своїм нічним життям. По всьому місту є кафе, клуби та бари, які пропонують гостям незабутні враження. Це чудове місце для подорожей, де сучасне та старе поєднуються, створюючи унікальний настрій.