Час змін або бізнес переходить у мобайл
PromoМобільні гаджети давно й надійно увійшли до нашого повсякдення, назавжди посунувши неповороткі персональні комп'ютери. І з цим не посперечаєшся, адже лише смартфонами зараз користується 5,3 мільярда осіб, тобто переважна більшість населення Землі. Саме тому представники медіа, ритейл, розваги та інших галузей людської діяльності масово замовляють розробку власних мобільних додатків. Їх легко зрозуміти, адже створення однієї програми одразу надає їм доступ до багатомільярдної аудиторії потенційних користувачів та споживачів. Погодьтеся, такого в історії ще не траплялося.
Переваги мобільних додатків
Бізнес відреагував на такий шанс практично миттєво й наразі головним напрямком його диджиталізації стала розробка саме мобільних додатків. Це й не дивно, адже використання мобільної розробки надає бізнесу наступні переваги:
- легке та швидке залучення нової аудиторії;
- дружня атмосфера під час взаємодії з клієнтами;
- оперативний аналіз вже наявної аудиторії;
- автоматизація робочих процесів;
- зростання якості пропонованих послуг;
- зручні та швидкі способи оплати.
Завдяки цим перевагам мобільна розробка швидко проникла до всіх сфер нашого життя, від дорожнього навігатора та прогнозу погоди до віртуальних бібліотек та фоторедакторів. Сучасна людина прагне все робити швидко й на ходу, тому мобільні гаджети та додатки до них просто приречені на успіх.
Тому головне питання - не потрібність мобільної розробки, а під яку платформу її розробляти - Android чи iOs. І тут є з чого вибирати, оскільки кожна з них має як переваги, так і недоліки. Розгляньмо детальніше можливі варіанти:
- Розробка на Android. Гарантує максимальне охоплення цільової аудиторії, адже у світі цю операційну систему використовує переважна більшість, а саме 3 мільярди гаджетів.
- Розробка на iOs. Хоча “яблучні” гаджети й не настільки поширені, як їхні конкуренти, саме їх власники витрачають на мобільні сервіси у рази більше коштів, ніж користувачі смартфонів на Android.
- Кросплатформна розробка. Якщо ви не можете для себе обрати, що вам пріоритетніше - популярність чи рентабельність, можна замовити розробку, яка працюватиме одразу на кількох платформах. Вартість такого додатка буде дещо вищою, натомість ви досягнете максимального охоплення користувачів мобільних гаджетів.
Сучасний розвиток технологій дозволяє вільно реалізовувати свої задуми, обмежуючи політ фантазії лише розміром бюджету на проект.
Як на ринку знайти надійного розробника
З огляду на розмаїтість IT-ринку та пропонованих на ньому послуг, головним питанням стає вже не сама розробка, а пошук команди, яка перетворить вашу мрію на реальність. То як же обрати професіоналів, спроможних реалізувати проект правильно і вчасно, й не втратити свій час та гроші? Потрібно підійти до пошуку виважено й звертати увагу на досвідченість компанії, скільки вона вже працює на ринку та кількість її успішних кейсів у цій галузі.
І тут професіоналам з Wezom є що сказати, адже компанія присутня на ринку вже понад 20 років й протягом цього часу успішно реалізувала не одну, й навіть не дві сотні проектів різного рівня складності. За цей час розробники набули досвіду зі створення мобільних додатків найпоширенішими мовами програмування - Java, Kotlin, Xamarin, Swift, Flutter та React Native.
Компанія надає повний пакет послуг зі створення мобільного додатка “під ключ” й не обмежується простим написанням коду. Процес розробки починається з опрацювання концепції, формування технічного завдання та проектування інтерфейсу, а завершується фінішною перевіркою, публікацією та періодичними оновленнями додатка.
Завдяки цьому Wezom розробляє мобільні додатки, які привертають увагу користувачів та приносять прибуток бізнесу, виводячи його на якісно новий рівень розвитку.
Тому не варто ризикувати та “купувати кота у мішку”, одразу обирайте професіоналів на ринку розробки.
Детальніше про це й не тільки можна дізнатися на сайті - https://wezom.com.ua/ua/razrabotka-mobilnyh-prilozhenij.