Чому саме Самсунг — чи варто купувати цю техніку?

Promo

Телевізори від компанії Samsung, як і будь-яка техніка цього бренду, відрізняються високою якістю виконання, стильним корпусом та широкими технічними характеристиками. Техніка представлена потужними гаджетами, які дозволять по новому поглянути навіть на старі кінофільми. Одна з особливостей модельного ряду  — використання звукової панелі Air Track. Не дивно, що на різних сайтах, наприклад, storeinua.com так охоче обирають телевізори Samsung та аксесуари до них. 

Особливості  моделей Самсунг

Техніка має безліч переваг, у тому числі:

  • постійне вдосконалення технологій, не дивно що саме Samsung першими на ринку запропонували моделі телевізорів з технологією Smart TV з роздільною здатністю ультра HD;
  • у комплекті більшості моделей надається не стандартний пульт дистанційного керування, а спеціальна панель SmartControl, яка спрощує управління телевізором;
  • тривалий строк експлуатації телевізорів забезпечується використанням якісних матеріалів, в сервісних центрах практично немає звернень з ремонту подібної техніки. 

І найголовніше — інтуїтивно просте використання. Навіть враховуючи безліч налаштувань, користувач-початківець легко розбереться з ними. 

Як вибрати телевізор? 

Під час покупки варто орієнтуватися в першу чергу на діагональ екрана — чим більше кімната, де планується встановити техніку, тим більше повинен бути показник. Для моделей від 40 дюймів і більше можна розглядати ймовірність кріплення на стіну. 

Особливу увагу варто приділити сумісності техніки, яку планується приєднувати до телевізора. Консоль, кінотеатр, колонки обов'язково повинні оснащуватися тим же виходом, що і телевізор. Якщо не знаєте, що може підійти, звертайтеся до консультантів інтернет-магазинів, наприклад, Storeinua. Вони допоможуть із вибором моделі та оформленням замовлення. Замовляйте тільки оригінальну техніку, щоб бути впевненими у її якості на 100%.