Чому варто лікуватися в Ізраїлі

Promo
Зрозуміло, що мова йде про складні та найскладніші випадки – ті, в яких в Україні, та ще й в умовах війни, у хворого мало шансів на одужання, адже наша медицина зараз працює за межами можливостей.

Про Ізраїль, як країну, де лікарі творять дива, відомо у всьому світі. Туди їдуть із заможних та благополучних країн, зокрема із США та країн Європи.

 Існує таке поняття - «медичний туризм», і Ізраїль є його світовим лідером, надаючи медичні послуги громадянам інших країн. Чому саме та що змушує людей їхати саме в Ізраїль на лікування?

Ізраїльська система охорони здоров’я, згідно зі звітом агентства Bloomberg, зараз посідає друге місце у світі, а за якістю медичних послуг Ізраїль, за даними міжнародної організації Medical Tourism Index, – перше місце. 

Завдяки чому Ізраїль став світовим лідером у наданні медичних послуг?

1. Ефективність терапії. Повне одужання, якщо буде своєчасне лікування, – 98 %, а в лікуванні онкології – 80 %. 

2. Багатоступенева, якісна та відповідальна підготовка фахівців, яка займає від 13,5 до 15 років, та водночас – їх велика кількість: на кожні 100 тис. населення Ізраїлю припадає 370 лікарів.

3. Високий рівень обслуговування: 29 ізраїльських клінік мають JCI-акредитацію (JCI – міжнародна організація, яка відстежує якість медичних послуг). До речі, за цим показником Ізраїль теж є світовим лідером.  

4. Застосування передових методик лікування насамперед у надскладних галузях – онкології, кардіології, нейрохірургії – раніше, ніж в інших країнах. Недарма ізраїльську медицину називають медициною майбутнього, тому що вона тісно співпрацює з наукою.

5. Принцип максимального збереження здоров’я хворого – з мінімумом побічних ефектів. 

6. Найновітніше обладнання – строк його оновлення складає  2–3 роки.   

7. Індивідуальний підхід – план лікування завжди складається з урахуванням особливостей кожного пацієнта.

8. Прийнятні ціни – вартість лікування на 30–50 відсотків нижча, ніж у країнах Європи та США.

Вибір клініки, пошук лікаря, організація лікування – це ті питання, які вирішують сервіси провайдерів або агентств, які надають послуги щодо організації та координації лікування в Ізраїлі. Вони допоможуть у виборі клініки, пошуку лікаря, до того ж надають спеціальну людину – координатора, який буде супроводжувати пацієнта на всіх етапах лікування.

Отримати безкоштовну консультацію щодо лікування, знайти лікаря та записатися на прийом  в Ізраїлі  можна на сайті israel-doctor.info . Це сайт консультативної некомерційної організації  Асоціація лікарів Ізраїлю, до якої входять 12 344 лікарі, які спеціалізуються в різних галузях медицини. Їх мета – дати можливість кожному пацієнту отримати медичну допомогу в найкращих спеціалістів країни. Асоціація робить усе, щоб пацієнти з інших країн не стали жертвами несумлінних посередників, і своєю діяльністю підтримує бездоганну репутацію ізраїльської медицини. 

 

Автор: Ірина Мнішек