Догляд за шкірою обличчя: які засоби потрібні

Promo

Правильний і регулярний догляд за шкірою обличчя – одна з обов'язкових умов збереження краси й молодості. У цьому допоможуть якісні та правильно підібрані засоби. Дієва косметика по догляду за обличчям сприятиме збереженню гладкості й тонусу шкіри, усуненню дрібних зморшок. 

Сьогодні спеціалізовані магазини пропонують десятки засобів для обличчя. Кожен із них має своє призначення та важливу функцію, на які обов'язково варто звернути увагу. Великий перелік косметичних продуктів за прийнятною ціною можна знайти за посиланням https://fabo.ua/litso-ukhod-za-litsom, в магазині FABO.

Етапи догляду та засоби

У рутину по догляду за обличчям можна включити кілька етапів, серед яких мають бути: 

  1. Очищення – тут можна використовувати гелі, пінки, молочко, гідрофільні олії чи бальзами, міцелярну воду для позбавлення обличчя від забруднень, макіяжу і зайвого себуму.
  2. Ексфоліація при застосуванні спеціальних порошків та пілінгів для видалення відмерлих клітин шкіри, покращення її текстури.
  3. Тонізування для очищення пор, підтримки пружності й збалансування рівня pH шкіри.
  4. Нанесення масок певного призначення (для зволоження, очищення, заспокоєння або живлення шкіри).
  5. Зволоження за допомогою кремів та серумів для забезпечення необхідної гідратації шкіри, що допомагає попередити сухість і лущення.
  6. Захист від сонця – нанесення кремів з SPF для запобігання шкоди від ультрафіолетових променів.

За потребою у догляд включається використання спеціальних засобів для догляду за проблемною шкірою (боротьби з акне, розацеа, пігментними плямами та ін.).

Як вибрати дієвий засіб?

Вибір засобів є індивідуальним залежно від типу шкіри, потреб і конкретних проблем, які ви хочете вирішити. Можна самостійно підібрати косметику за своїм типом шкіри, перевірити склад продуктів тощо. Але краще звернутися до фахівця (особливо якщо у вас є певні проблеми зі здоров'ям шкіри). Він зробить індивідуальну оцінку покриву і порадить найкращі варіанти для ваших потреб.

Вибір косметики для догляду за обличчям залежить від індивідуальних особливостей і типу шкіри. За умови правильно обраних засобів та їх регулярного використання можна покращити вигляд шкіри, підтримати її здоров'я та зберегти молодість.