Довговічний МДФ плінтус із надійним кріпленням

Promo

На завершальному етапі ремонту обов’язковим етапом є монтаж плінтусу - декоративного елементу, який вдало приховує нерівності країв підлогового покриття, допомагає з'єднати підлогу зі стіною та робить інтер'єр більш цікавим.

Виріб відіграє ключову роль у сприйнятті кімнати, тому вибирати його потрібно відповідально, враховуючи особисті побажання та особливості приміщення.

     На сайті (https://www.stroy-dom.kiev.ua/ua/laminat-i-parket/plintus/materialplintusa/mdf) можна купити плінтуси, виконані з безпечної та екологічно чистої деревино-волокнистої плити. В магазині представлені зносостійкі конструкції провідних виробників (Італія, Австрія, Німеччина, Польща, Туреччина, Україна). Оздоблювальні елементи характеризуються тривалим терміном використання, простим монтажем, гарним дизайном та різноманітністю стилістичних рішень. Вони не змінюють колір під дією ультрафіолету, підходять для встановлення в приміщеннях різного призначення, їх можна пофарбувати у будь-який відтінок. В порівнянні з іншими ринковими пропозиціями, цей товар коштує дешевше.

В каталозі легко виберете потрібний плінтус, відштовхуючись від своїх запросів та фінансових можливостей. Тут знаходяться водостійкі та дерев’яні моделі. Ви можете підібрати оптимальну позицію за кольором, висотою та товщиною стінки. Звертаючись до послуг маркету, вигоду отримують як роздрібні, так і оптові покупці, бо зможуть зробити замовлення без значних витрат. Транспортування товарів здійснюється в усі міста, завдяки чому кожен зручно та комфортно замовить матеріали для перетворення оселі на краще.

Декілька аргументів на користь «Строй Дім»

    На ринку поставлень компанія працює вже протягом тривалого періоду. Саме тому вона гарантує безперебійність та оперативність виконання усіх домовленостей між сторонами. Це підтверджено численними позитивними відгуками. До інших переваг співпраці з перевіреним постачальником відносять:

- висока швидкість обробки замовлень
- можливість оплати за фактом постачання
- оптимальне співвідношення ціна/якість на продукцію
- постійне розширення товарного ряду
- акції та спеціальні пропозиції для постійних клієнтів

     Співробітники магазину зацікавлені в тому, щоб будівництво та ремонтні роботи не стали для вас «стихійним лихом», тому докладають максимум зусиль для забезпечення усіма необхідними ресурсами, придбати які дуже просто, не покидаючи свого будинку.