Ефективне прибирання квартир в Києві

Promo

Mister Cleaner – компанія, яка проводить клінінг квартир у Києві і забезпечує чистоту, затишок і комфорт у твоєму житлі.

Ефективне прибирання оселі у твоєму місті

Чистота квартири або робочого місця напряму впливає на якість життя та самопочуття людини. Тому так важливо наводити порядок не час від часу, а на регулярній основі. Зробити це своїми силами доволі складно, бо пил та інший бруд накопичується порівняно швидко. На порятунок приходять клінінгові послуги в Києві. Виклик спеціалістів дозволяє утримувати чистоту приміщення на належному рівні, при цьому не перевантажувачі себе або своїх співробітників.

Які послуги можна обрати для прибирання квартири в Києві

Щоб отримати бажаний результат, перед оформленням замовлення варто визначитись зі списком власних вимог. Солідна клінінгова компанія пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг:

 • прибирання різного масштабу: базове, комплексне, генеральне, після ремонту або надзвичайних подый (потоп, пожежа, руйнування та інше);
 • наведення порядку на присадибних територіях, пляжних комплексах, приватних парках;
 • підбір відповідальної та сумлінної хатньої робітниці, яка буде наводити порядок у Вашій оселі за встановленим графіком;
 • чищення вікон різної конструкції, декоративних елементів зі скла та мармуру, вітрин, вітражів, балконів;
 • видалення бруду з побутової техніки (холодильник, духової шафи, мікрохвильовки);
 • озонування кімнат;
 • хімчистку різних текстильних та шкіряних виробів, без необхідності їх транспортування в спеціальний цех.

При оформленні замовлення з клієнтом обговорюються всі деталі майбутніх робіт та завчасно прораховується кінцева вартість проекту. Обираючи клінінгові послуги від компанії Містер-Клінер, Ви можете бути впевненими в отриманні неперевершеного результату.

Mister Cleaner, Київ

Якими засобами користуються клінери під час прибирання

Солідна клінінгова компанія піклується про належне спорядження своїх співробітників. Це проявляється в усьому:

 1. Охайний вигляд робітників та високий рівень їх обізнаності у власній справі.
 2. Наявність передових моделей спеціалізованого обладнання. Сучасна техніка дозволяє скоротити час прибирання, підвищити рівень якості робіт та забезпечити делікатність обробки різних поверхонь.
 3. Лише сертифіковані хімічні засоби професійного рівня, що повністю безпечні та не мають сторонніх ароматів.

Бригада клінерів самостійно приїздить на об’єкт, маючи при собі весь необхідний інвентар, техніку та миючі засоби. З боку замовника необхідно надати майстрам доступ до приміщення та забезпечити можливість користування електроенергією та водою.

Який перелік робіт передбачений стандартною послугою прибирання квартир в Києві

Професійна клінінгова компанія виконує прибирання квартир, будинків, об’єктів готельно-ресторанного типу, офісних центрів та інших приміщень. Клієнт може замовити як одноразовий прихід клінерів, так і скласти контракт на виконання систематичного обслуговування свого підприємства або оселі.

Обсяг робіт, що виконується під час прибирання, напряму залежить від вимог замовника. Базовий пакет послуг передбачає:

 • проведення сухого та вологого прибирання кімнат: поверхневе чищення меблів, килимів, дрібних елементів декору. Миття радіаторів опалення, розеток, вимикачів, підвіконь. Збирають сміття, миють поли та дверні блоки;
 • на кухні виконується обробка всіх поверхонь з ціллю ліквідації жирових та пилових відкладень, протирається підлога, плінтус, система опалення;
 • санвузол передбачає чищення сантехніки, вологе прибирання кахелю та наявних в кімнаті меблів.

Детальну інформацію Вам нададуть оператори нашої клінінгової компанії Mister Cleaner.