Ефективність мелатоніну для покращення сну

Promo

Якщо ви страждаєте від безсоння, хочете подолати зміну часових поясів або є «совою», якій потрібно раніше вставати на роботу чи навчання, слід приймати спеціальні добавки для сну. Гарний варіант в такому випадку — добавки з мелатоніном. 

Як підготуватися до сну

Експерт зі сну з Університету Джонса Хопкінса Луїс Ф. Буенавер, доктор філософії, CBSM, говорить про те, рівень мелатоніну починає підвищуватись приблизно за дві години до сну. Тому потрібно створити йому оптимальні умови для виконання своєї роботи, приглушивши світло. Також слід припинити користуватися гаджетами, адже синє світло цих пристроїв мозок пов'язує з денним часом, це може заважати виробленню мелатоніну.

Допомога мелатоніну при епізодичному безсонні

Навіть у тих, у кого немає проблем із сном, іноді виникають проблеми із засинанням або з пробудженням вночі. Якщо ця проблема спостерігається протягом більш ніж однієї ночей, також можна пити мелатонін, купити його можна без рецепта.

Однак використовувати добавки з мелатоніном для сну потрібно розумно. Зверніться до лікаря, щоб він підібрав індивідуально для вас добавку і розрахував необхідну дозу. 

Щоб полегшити зміну часових поясів, спробуйте приймати мелатонін за дві години до сну за кілька днів до поїздки та в пункті призначення. Також за допомогою мелатоніну можна налаштувати свій графік так, щоб він синхронізувався з вашим новим часовим поясом.

Налагоджений режим сну і сон гарної якості дуже важливий для нормальної роботи організму. Піклуйтесь про себе та бережіть своє здоровʼя!