Енергоресурси для бізнесу

Promo

Більшість українських підприємств не можуть функціонувати без блакитного палива. Їхні потреби значно відрізняються.

Більшість українських підприємств не можуть функціонувати без блакитного палива. Їхні потреби значно відрізняються. Наприклад, деякі компанії використовують його для приготування їжі, підігріву води, опалення, тобто для побутових потреб, а інші – для забезпечення технологічних процесів. Отже, норма споживання газу у підприємств різна, а це, своєю чергою, впливає на його вартість.

Важлива співпраця

Щоб бізнес ефективно функціонував, необхідно знайти надійного постачальника газу, який пропонує вигідні тарифи для підприємств. Компанія «Тепла» з 2015 року надає якісні послуги для власників як великих бізнесів, так і ФОП, які тільки починають розвивати свою справу.

Постачання газу в Україні регламентується законодавчими нормами та правилами. Однак не всі організації можуть запропонувати гідні умови співпраці для підприємств із різними нормами споживання. Компанія «Тепла» є одним із найкращих постачальників блакитного палива в Україні. Перед початком співпраці менеджери враховують потреби конкретного клієнта та пропонують найвигідніші умови, які дозволяють ефективно здійснювати комерційну діяльність навіть у реаліях сьогодення.

Підтвердженням цього є багаторічна співпраця з такими партнерами, як-от:

  • «Агровіста»;
  • «Оболонь»;
  • «Сільпо»;
  • «Верес»;
  • «Зіберт»;
  • «Фора» і т. д.

Важливо зазначити, що клієнтами «Тепла» можуть стати як великі компанії, так і представники середнього та малого бізнесу. Кожному з них менеджери підбирають найвигідніші тарифи, враховуючи індивідуальні потреби.

Енергоресурси для бізнесу

Прозора співпраця з підприємцями

Турбота про клієнтів – одна з найбільших переваг компанії «Тепла». Це виражається у всебічній допомозі на будь-якому етапі співпраці, інформаційній підтримці 24/7, бездоганному сервісі тощо.

Для того щоб стати клієнтом компанії «Тепла», немає потреби навіть змінювати точку входу. Достатньо подати заявку на офіційному сайті. Після цього менеджер зателефонує для уточнення деталей про особливості комерційної діяльності бізнесу, аби запропонувати вигідні умови співпраці.

У процесі обговорення в обов'язковому порядку звертається увага на такі нюанси:

  • ціна. Вона може змінюватися декілька разів навіть протягом одного дня. Тому з кожним клієнтом вартість газу обговорюється індивідуально;
  • форма оплати. Компанія «Тепла» завжди знаходить компромісні рішення. Можлива як передоплата, так і подекадний розрахунок;
  • відповідальність за небаланси. Ці нюанси теж обговорюються в індивідуальному порядку з кожним клієнтом;
  • форма постачання газу. Наприклад, можна замовити фіксований об'єм газу, або ж коректувати його кількість, враховуючи заявлені раніше потреби.

Після обговорення всіх деталей потрібно підписати двосторонній договір про співпрацю. Його підготовкою займаються спеціалісти компанії. У ньому також вказані способи вирішення форс-мажорних ситуацій. Це дозволяє в разі їх виникнення швидко усунути проблеми, у тому числі в онлайн-режимі, оскільки персональний менеджер обслуговує клієнтів 24/7.