Фунгіцид Квадріс: на сторожі гарного врожаю

Фунгіциди – незамінні помічники садівників та дачників. Зберігають врожай, захищають його від багатьох захворювань, не впливаючи при цьому на розвиток рослини та не отруюючи плоди.

Квадріс – препарат нового покоління, який використовується для знешкодження грибів, їх міцелію та спорів, що можуть знаходитися глибоко в землі. Належить до фунгіцидів сучасного виду – стробілуринів. Від аналогічних препаратів відрізняється тим, що виконує одночасно декілька функцій:

  • лікувальну;
  • викорінювальну – повністю знешкоджує збудники хвороби, блокуючи їх розповсюдження на здорові пагони та мінімізує поширення на інші ділянки;
  • трансламінарну – препарат проникає глибоко у тканини та поступово розповсюджується по міжклітинних проміжках, внаслідок чого більш дієво впливає на міцелій.

Дізнатись більше про Квадріс можна на сайті АгроХім.

Найголовнішою перевагою препарату є те, що він не шкодить здоров’ю людей, не шкідливий для рослин та навколишнього середовища. Фунгіцид не створює фітотоксичного впливу на дерева та корисні культури. Однак зовсім не підходить для використання на яблунях всіх сортів.

Склад фунгіциду Квадріс

Діючою речовиною препарату є азоксистробін. Згідно з даними ВООЗ, фунгіцид має клас токсичності 3. Це означає, що препарат малонебезпечний для людського здоров’я. Однак при обробці рослин рекомендовано дотримуватись елементарних правил безпеки.

Квадріс швидко і безпечно виліковує та захищає культури, а також допомагає збільшити урожайність. Він подовжує термін плодоношення рослини до 2-3 тижнів.

Окрім грибів та їх міцелію, препарат ефективно знешкоджує:

  • борошнисту росу;
  • фітофтороз;
  • макроспоріоз;
  • несправжню борошнисту росу;
  • різні види плямистостей та ін.

Механізм дії препарату 

Квадріс повністю заторможує розвиток, розмноження, проростання та розповсюдження грибів, їх міцелію. При цьому найкращий та видимий результат від використання досягається при розпиленні та обробці культур на початкових стадіях хвороби або до початку її розвитку.

Інструкція з використання Квадрісу

Препарат повністю сумісний з аналогічними за дією та складом фунгіцидами. Норма використання Квадрісу складає 0,6–0,8 л/га. При обробці хмелю – 1,2 л/га. При використанні на різноманітних овочевих культурах концентрація не повинна бути меншою від 0,2%. У випадках з обприскуванням виноградників – від 0,1%.

Для уникнення появи резистентності до Квадрісу не рекомендується обробляти рослини частіше ніж два рази підряд.

Фунгіцид відмінно показав себе на таких культурах, як капуста, огірки, цибуля, горох, картопля, хміль, томати та різноманітні сорти винограду.