Інтернет для бізнесу: які існують варіанти підключення

Promo

У світі неможливо обійтися без Інтернету. Особливо він важливий для підприємців, адже завдяки йому компанії конкурентоспроможні та мають можливість працювати і розвиватися.

Для успішної роботи будь-якого бізнесу зараз – чи то невеликі салони краси, чи магазини або великі підприємства – потрібно, щоб інтернет-з’єднання було максимально швидким та надійним. Це потужний інструмент для ведення бізнесу, від нього залежить розвиток компанії та її дохід. Важлива безперебійна робота компанії, адже буває, що треба підключати до Інтернету кілька пристроїв – комп’ютери, ноутбуки, платіжні термінали, системи відеоспостереження. Окремо також варто виділити підключення Інтернету за містом – це стосується готелів, автомобільних заправок та магазинів, що розташовані вздовж трас, де потрібні особливі можливості.

Компанія Київстар, одна з найбільших українських компаній мобільного зв’язку та Інтернету, має спеціальний корпоративний інтернет – це Інтернет, який має різні типи підключень залежно від потреб бізнесу та його розташування.

Переваги Інтернету для бізнесу від Київстар

Можна виділити такі плюси:

  • стабільна та надійна технічна інфраструктура для необмеженої роботи компаній;
  • висока швидкість передачі даних;
  • системи захисту від кібератак та витоку конфіденційної інформації;
  • гнучкі пакети послуг, залежно від індивідуальних потреб бізнесу;
  • постійна технічна підтримка від спеціалістів.

Які існують місця підключення корпоративного інтернету

1. Підключення у багатоквартирних будинках.

Це стосується аптек, салонів краси, агентств нерухомості та іншого малого бізнесу. Інтернет підключається через спеціальний оптоволоконний кабель (технологія FTTB, завдяки цьому Інтернет працює стабільно та без перешкод) до Wi-Fi-роутера власника компанії.

Для такого виду підключення можна вибрати тарифи зі швидкістю від 50 до 100 Мбіт/с із необмеженим обсягом трафіку.

2. Корпоративний інтернет в окремих будівлях.

Це можуть бути торгові або бізнес-центри, у такому випадку Інтернет підключається через виділену оптоволоконну лінію. Можливе використання спеціального технічного обладнання.

Тарифи можна підібрати – від 20 Мбіт/с до 100 Мбіт/с, із цілодобовою технічною підтримкою та необмеженим обсягом трафіку.

3. Підключення Інтернету для бізнесу, що знаходиться за містом – наприклад, АЗС, готелі тощо.

Тут можливий варіант бездротового підключення 4G або також через виділену оптоволоконну лінію. Попередньо потрібна індивідуальна консультація зі спеціалістами з відділу технічної підтримки.

Крім цього, для компаній, які працюють за кордоном, також є можливість підключення корпоративного інтернету від Київстар. Але також потрібна попередня консультація з технічними фахівцями, щоб визначити можливість та вартість підключення.