Оренда автомобіля: переваги та особливості

Promo

Коли автомобіль потрібен тимчасово, то найшвидшим і найдешевшим способом отримати його буде – взяти в оренду.

Прокат автомобіля може стати просто необхідним у деяких життєвих ситуаціях. Постійна або тимчасова відсутність власного транспорту, недостатня кількість службових машин або неможливість, відсутність бажання узяти у подорож свій автомобіль. Прокат авто у Харкові виручає при необхідності відправитися у тривалі поїздки, поїхати на відпочинок або зустріти родичів. 

Переваги оренди авто

Великою перевагою оренди авто є доступні ціни. На сайті https://rental.ua/ua водій може обрати практично будь-яку марку, модель та тип авто в прокат. Якщо перерахувати витрати, то виявиться, що постійна переплата за таксі буде значно вищою, ніж прокат авто. Тим паче оренда авто значно менше нашкодить гаманцю, ніж його купівля. Ще одним плюсом є те, що більшість компаній надають різноманітні знижки на оренду авто. А також, чим більше часу ви хочете користуватися автомобільним транспортом, тим менше буде плата за оренду. 

Не слід забувати й про доступність оренди авто, адже зробити це можна за допомогою декількох кліків онлайн, а займає процедура 5-10 хвилин часу. На цьому приємності не закінчуються, адже доставка машин може здійснюватися у будь-яку точку України. Тож  приїжджати в офіс зовсім не обов'язково. Усе, що потрібно – просто назвати адресу доставки, і в зазначений час авто буде на вас чекати.

Який автомобіль можна взяти в оренду

Зазвичай у компаніях, які надають можливість орендувати авто є величезний вибір транспорту починаючи від економкласу, закінчуючи преміальними моделями. Можливо вам прямо зараз необхідний величезний сімейний позашляховик, маленький міський “смарт” або елітний люксовий автомобіль. Всі ці варіанти автомобілів надаються у прокат.

Якщо ж клієнт хоче отримати додаткові послуги та опції , то серед них варто виділити наявність дитячих крісел, навігатору, HD відеокамери для машини, пакети додаткових страховок для оренди авто без застави та WI-FI. А якщо немає бажання особисто кермувати автомобілем, то можна замовити послугу водія та насолоджуватися поїздкою.

Що необхідно мати для оренди авто

Автомобілі в оренду надаються подобово або на довгий строк. Клієнт сам обирає строк оренди та може подовжити її в процесі. А для оренди транспортного засобу клієнт має бути старше 21 року та мати досвід водіння понад двох років. У випадку, якщо ці умови не дотримані, деякі компанії просто збільшують заставу за автомобіль. Для отримання залізного коня також необхідно надати оригінал паспорта та посвідчення водія (з відповідною категорією). Якщо водій приїхав з-за кордону, то він має надати  міжнародні права та закордонний паспорт.