Компанія «ФРІНЕТ»: що отримають користувачі інтернет-провайдера

Promo
Вибір інтернет-провайдера грає величезну роль, бо саме від можливостей компанії залежатиме якість доступу до мережі.

У сучасному світі, як ніколи, важлива швидкість та стабільність підключення до Інтернету. Компанія «ФРІНЕТ» надає користувачам доступ до мережі з використанням широкосмугових технологій. Оператор пропонує швидкість завантаження та відвантаження даних до 1 Гбіт/с. Така швидкість з'єднання дозволяє користувачам без перерви використовувати всі можливості Інтернету. Компанія надає свої послуги у дев’яти областях України: Житомирській, Чернігівській, Івано-Франківській, Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Хмельницькій, Київській, Рівненській  та місті Київ. Загалом «О3» обслуговує понад 163 тисячі абонентів. На сайті   https://o3.ua можна переглянути чи підключений будинок до мережі компанії або можливість підключення до «ФРІНЕТ».

У чому переваги компанії

Абоненти цього інтернет-провайдера отримують чимало переваг, серед них можна виділити:

  • Стабільне з'єднання. Мережі компанії оснащені обладнанням провідних виробників та побудовані за сучасними технологіями, що дозволяє завжди мати стабільний інтернет.
  • Цілодобовий моніторинг. Стабільність інтернет-з’єднання цілодобово знаходиться під моніторингом спеціалістів компанії. 
  • Зручність та комфорт. Змінити тарифний план, переглянути баланс та багато іншого можна в особистому кабінеті користувача. А якщо виникають труднощі, змінити тариф можна за зверненням у колцентр компанії.
  • Усе та одразу. До свого тарифу абоненти можуть під'єднати сервіси Інтерактивного телебачення, це буде коштувати невеликої доплати.
  • Бот-канали. Сучасні користувачі неабияк знають, що бот-канали дуже зручні у використанні. А клієнти компанії можуть розв'язати усі проблеми через роботів-помічників.
  • Зручна оплата. Оплатити послуги можна будь-яким зручним способом: в офісі компанії, банківською карткою, ipay, easypay, city24, coin, portmone та багатьма іншими способами.

Тарифи та швидкість інтернету

Тарифи компанії розроблені спеціально для того, щоб задовольнити потреби різних груп клієнтів  – від домашніх користувачів до бізнес-клієнтів. Тож провайдер надає три види тарифів: F-1, Free 100, Free 50. Швидкість інтернет-з’єднання складатиме до 1 Гбіт/с, до 100 Мбіт/с та до 50/Мбіт відповідно до тарифу. Підключення абонентів коштуватиме від 1 гривні до 299 гривень.

Також у компанії можна одразу придбати потрібний роутер або медіаплеєри. Фахівці можуть одразу налаштувати та встановити обладнання.