Корейські праймери: якими бувають і де можна купити недорого?

Promo

Праймери — незамінні косметичні засоби в арсеналі корейських жінок, які сьогодні стали популярні в українок. У східній культурі канони жіночої краси передбачають ідеально гладеньку, світлу та здорову шкіру обличчя, а праймери допомагають легко цього досягти. 

Завдяки високій ефективності, натуральному складу та доступній вартості південнокорейська косметика стає все більш популярною у всьому світі. Корейський бренд NEXTBEAU на сайті www.watsons.ua пропонує широкий асортимент доглядових засобів, включаючи тонери, праймери, сироватки та іншу косметику для шкіри обличчя. Крім того, якісні праймери пропонують виробники Holika Holika, Stylenanda, Elizavecca тощо.

Функції та особливості вибору праймера

Корейський праймер використовують для створення основи під макіяж, яка виконує одразу декілька важливих функцій:

  • готує шкіру обличчя до тонального крему, створюючи основу для легкого й рівненького нанесення;
  • покращує зчеплення тонального крему зі шкірою, забезпечуючи стійкість макіяжу протягом дня;
  • робить шкіру гладенькою, затирає розширені пори, згладжує невеликі зморшки, маскує шрами та інші дефекти.

Південнокорейські праймери мають густу, але при цьому легку й пластичну текстуру, яка забезпечує рівне, гладеньке та привабливе покриття. 

Варто зазначити, що праймери часто мають додаткові властивості, корисні для того чи іншого типу шкіри. Наприклад, існують засоби зі світловідбивними частинками, які надають шкірі сяйва, матуючі — усувають жирний блиск, зволожуючі — запобігають сухості та лущенню шкіри. Крім того, праймери можуть мати різні відтінки, що дозволяє підібрати засіб, який ідеально підходить до тону шкіри або допомагає скоригувати колір (усунути синяву, сірість, почервоніння тощо). Разом із тим, виробники пропонують універсальні безколірні праймери, які підходять майже всім.

Таким чином, перевагами корейських праймерів можна назвати чудовий ефект, широкий спектр додаткових можливостей, натуральні компоненти, зручне використання та доступну вартість.

Де можна купити корейський праймер недорого?

В онлайн-каталозі магазину Watsons можна замовити оригінальний корейський праймер за вигідною ціною з доставкою по Україні. Скористайтесь зручними фільтрами та віртуальним кошиком, щоб зробити покупку всього в декілька кліків, або зверніться до нашого менеджера за телефоном по допомогу та консультацію. Заходьте частіше на сайт магазину Watsons, щоб не проґавити оновлення асортименту, вигідні знижки та привабливі акційні пропозиції!