Корисні поради щодо користування банківськими продуктами під час війни

Promo

Наразі є чимало пропозицій для споживачів щодо отримання кредитних карток, але війна внесла деякі корективи в життя. Це торкнулося й використовування карток та загалом взаємодії з банками. Особливо в областях, де ведуться активні бойові дії. Ми підготували кілька порад, як вигідно оформлювати та використовувати кредитні картки в умовах воєнного стану.

Запас готівки

Кредитна карта — це зручний та корисний в побуті інструмент. Але раптовий напад на нашу країну показав, що потрібно мати якусь страховку на випадок відключення банкоматів. Навіть якщо немає можливості заощадити кошти, завжди можна заздалегідь зняти їх з картки чи оформити готівковий кредит та мати деяку суму про всяк випадок. Звісно, користувачу доведеться сплачувати відсотки. Але у випадку відключення банкоматів ці переплати стануть неважливими, адже наявні кошти дозволять придбати необхідні речі чи продукти, та просто протриматися до поліпшення ситуації.

Вивчайте умови користування

Якщо мова йде про кредитну карту, варто одразу з'ясувати умови зняття готівки. Багато банків зацікавлені, щоб клієнти користувалися тільки їх банкоматами. Тому при знятті готівки в сторонніх фінансових установах передбачено нарахування відсотків. Але цілком можливо знайти карти, з яких можна знімати кошти без переплат в будь-якому банкоматі. Це дозволить мати доступ до грошей навіть в надзвичайних обставинах. Тобто якщо банкомат окремого банку не працює, завжди можна скористатися іншими та отримати потрібну для побутових справ суму.

Майте багато карток

Оформлення картки безплатне для клієнта. А наявність кредиток з різних банків дає простір для маневрування. Тож має сенс отримати карти з різних банків, аби мати змогу використовувати їх максимально вигідно.

Які кредитні картки пропонує Ідея Банк?

У банку передбачено кілька продуктів під різні цілі. Для кожної з них розроблено унікальні умови та особливості оформлення.

Серед найбільш популярних кредитних карток клієнти відзначають:

  • Card Blanche White+ (біла). Передбачає кредитний ліміт до 200 000 грн. Пільговий період - 33 дні. Довідка про доходи не потрібна.
  • Card Blanche Blue. Умови схожі з попередньою. Додатково є можливість знімати готівку і робити перекази без комісії.
  • Бізнес-мрія. Картка для підприємців з лімітом до 200 000 грн і пільговим періодом до 33 днів.
  • О.Картка. З лімітом до 200 000 грн і пільговим періодом до 62 днів. Оформити можна онлайн через застосунок "Дія". Умовами картки передбачено 5% на залишок власних коштів та реферальна програма з бонусами за запрошених друзів.