Корм для виведення шерсті зі шлунка у котів

Promo
Фото: zaxid.net Фото: zaxid.net

Клубки шерсті, які утворюються в шлунку котів, приносять домашнім улюбленцям чималий дискомфорт. Саме тому важливо своєчасно вичісувати шерсть у період линьки та в профілактичних цілях раз у кілька днів. Також слід обов'язково давати котові спеціальний корм для виведення шерсті зі шлунка. Це допоможе захистити пухнастого улюбленця від спазмів, тошноти, рвоти та інших неприємних симптомів утворення клубків шерсті.

Чому котам потрібен спеціальний корм для виведення шерсті

Котячий язик має унікальну шершаву будову, завдяки шерстинки легко прилипають до нього. Невелику кількість шерсті шлунок легко перетравлює. В період линьки, коли кіт активно та часто вмиваються, шерсть не встигає виводитись з організму самостійно та у шлунку створюються клубки, які приносять тварині сильний дискомфорт.

В найбільшій групі ризику коти довгошерстих порід, усі тварини в період линьки, ті улюбленці, господарі яких недостатньо уваги приділяють вичісуванню та догляду, а також тварини, які мають проблеми з білковим обміном в організмі, ведуть малорухливий спосіб життя або знаходяться в поважному віці. Котам, які перебувають в групі ризику, а також усім тваринам в цілях профілактики слід давати корм для виведення шерсті Optimeal, замовити його можна на сайті https://optimeal.ua

Вживання спеціального раціону допоможе вивести з шлунка шерсть, яка застоялась та попередить виникнення болей через порушення травних процесів, запорів, нудоти та блювоти. З ним період активного скидання шерсті пройде непомітно і тварина почуватиметься чудово.

Зрозуміти, що коту потрібно спеціальне харчування, господарю допоможуть наступні симптоми:

кіт часто та безуспішно намагається сходити в туалет або спостерігається діарея;

тварина не має апетиту, помітно, що її тошнить або вона блює;

в калі появилась слизь, є поодиноків неперетравлені шерстинки;
шерсть втратила блиск.

У випадку появи цих симптом не варто зволікати, потрібно одразу давати коту спеціальне харчування, а у складних випадках слід звернутись до ветеринара.

Чим особливий корм для виведення шерсті Оптиміл

Корм для виведення шерсті Оптиміл має наступні особливості:

містить нерозчинну клітковину та натуральні рослинні волокна, вони сприяють швидкому виведенню шерсті;

в склад входить підвищена кількість вітамінів, мінералів та інших корисних речовин, вони допомагають організму швидко відновитись після блювоти та діареї, яку викликають клубки шерсті в шлунку;

додатково склад збагачений пробіотиком, який підтримує злагоджену роботу шлунково-кишкового тракту.

Ветеринари бренду Оптиміл рекомендують давати тварині корм для виведення шерсті профілактично, а також переходити на нього в період линьки. Це допоможе шлунково-кишковому тракту швидко перетравлювати та виводити з організму шерсть, яка потрапила у шлунок під час регулярного вмивання язиком. Додатково важливо доглядати за шерстю тварини, вичісувати її, щоб вона проковтнула як можна менше шерстинок.

 

Автор: Ірина Мнішек