Косметика Genosus: унікальний бренд корейського виробництва

Promo

Ви, напевно, неодноразово милувалися красою кореянок, яких бачили в фільмах. Характерна риса їх облич – ідеальна, сяюча, наче порцелянова шкіра. Але це можна побачити не тільки в кіно, але й у звичайному житті, адже кореянки приділяють догляду за обличчям дуже багато уваги.

Останні 20 років корейська косметика з успіхом крокує Європою, впевнено відвойовуючи позиції у відомих європейських брендів. У 2009 році на ринку з’явилася нова корейська  косметика Genosys, яка відразу завоювала популярність у жінок. 

Чому саме Genosys

  • Характерна особливість корейської косметики взагалі – це застосування старовинних рецептів, які поєднуються з останніми кроками в б’юті-технологіях. І косметика Genosys знаходиться на гребені цієї хвилі. Над її створенням працюють науковці з біології, хімії, генетики, фізики. 
  • Екологічність – у складі цієї косметики тільки натуральні компоненти. В її складі ви не знайдете ані спирту, ані ароматизаторів, ані парабенів та консервантів. 
  • Сертифікованість – виробник підтверджує безпеку та якість своєї продукції світовими сертифікатами. 
  • Багатий асортимент виробів: кожна жінка тут може підібрати все необхідне для догляду за шкірою та волоссям і для усування різноманітних проблем – від корекції гіперпігментації до лікування алопеції (процесу випадіння волосся). Фахівці стверджують, що застосування косметики Genosys дає ефект, який можна порівняти з медичним лікуванням.  До того ж в асортименті цієї косметики є набір пробників, завдяки яким ви можете оцінити якість цієї продукції. 


Які розповсюджені проблеми може усунути косметика Genosys

Сухість проблемної шкіри. Подбати про зволоження, не забиваючи пори та контролюючи виділення сальних залоз, допоможе Genosys Problem Control Cream.
 
Акне. Інноваційна сироватка Problem Control Serum зменшує наявні висипання і має профілактичний ефект.

Випадіння волосся або сповільнення його росту. Бренд Genosys має для вирішення цієї проблеми професійний шампунь HR3 Matrix Scalp & Hair Shampoo. 

Погана текстура та нерівномірний тон шкіри. Покращити стан допоможе багатофункціональний всесезонний пілінг EPI Turnover Boosting Peeling Gel, який до того ж допомагає позбутися запалень шкіри.   

Як відрізнити справжню корейську косметику від підробок

  1. Обов’язково зверніть увагу на упаковку: зазвичай вона якісна, кольори – насичені та яскраві.
  2. Перевірте штрих-код – він повинен бути корейським, починатися з цифр 880, та чітким.
  3. Наявність офіціального сайту на упаковці, на якому можна перевірити відповідність того товару, який ви обрали.
  4. Найкраща страховка від підробок – придбати корейську косметику Genosys у перевіреного постачальника на ринку України. 

Таким є інтернет-магазин KrasotaShop. Тут ви знайдете сертифіковану продукцію, яку постачає в Україну офіціальний дистриб’ютер. Також ви можете тут ознайомитися з асортиментом косметики Genosys.
До того ж інтернет-магазин KrasotaShop має зручний сайт, гнучку систему знижок і вигідну послугу доставки: замовлення на суму від 2500 вам можуть доставити в будь-яке місто України безкоштовно.