Кращі ідеї інтер'єру з тканинними ролетами на вікнах

Promo

Тканинні ролети користуються популярністю при виборі декору для вікон. На те є безліч вагомих причин. Тканинні ролети – ефективний інструмент для реалізації ідей щодо створення сміливих рішень в інтер'єрі. Ви зможете придбати якісні тканинні ролети в інтернет-магазині Alser.

Причини популярності тканинних ролет

Ось основні переваги:

  1. Для того, щоб найкреативніші ідеї можна було легко втілити в життя, допоможе різноманітність колірних пропозицій. Можливість вибору візерунків, оригінальних текстур - унікальні інтер'єрні ідеї з тканинними ролетами вміло поєднуватимутся з різними стилями інтер'єру.  
  2. Тканинні ролети легкі в управлінні, а також установці. Вони оперативно та просто піднімаються, опускаються. Для цього є ланцюжковий або пружинний механізм, а можливо електропривод.
  3. У складеному стані тканинні ролети займають мінімум місця. Тому серед переваг варто виділити компактність. Вони не захаращуватимуть віконний простір, ідеальні для невеликих за площею приміщень.

Сучасні модні інтер'єри з тканинними ролетами викликають захоплення. За допомогою тканинних ролетів вдається ефективно регулювати ступінь освітленості в приміщенні. Результат – створення максимально комфортної атмосфери. Можна вибирати моделі з різною світлопропускною здатністю. Це можуть бути прозорі або повністю затемняючі ролети.

ролети

Тканинні ролети прості у догляді. Вони легко очищаються від пилу та бруду. Більшість тканин обробляються спеціальним складом, завдяки якому не збирається пил та бруд.

Економія за допомогою ролет 

Завдяки установці тканинних ролет, можна легко вирішити питання економії у витратах на опалення та кондиціювання:

  1. Питання теплоізоляції легко вирішується за допомогою тканинних ролетів. Вони допомагають у збереженні тепла взимку та прохолоди влітку.
  2. Забезпечується захист від прямого проникнення променів сонця, що важливо у літню спеку.
  3. Вдається мінімізувати витрати на опалення, а також кондиціювання.

Сучасні стильні інтер'єри з використанням тканинних ролет вирізняються естетичністю. За допомогою тканинних ролет вдається створити акуратний та стильний вигляд вікна. Гарантовано повну відповідність сучасному інтер'єру.

Важливі характеристики тканинних ролет

Вражає сучасний дизайн з тканинними ролетами на вікнах і серед важливих характеристик варто виділити:

  • довгий термін експлуатації – при цьому гарантовано збереження найкращих характеристик;
  • просочування тканин для ролет важливе у питанні гігієнічності - у дитячій кімнаті або для алергіків антибактеріальні просочення стануть чудовим рішенням;
  • універсальність установки та мобільність - ролети підходять для вікон, що відрізняються формою та розмірами, можна встановлювати всередині віконного отвору або зовні.

Оригінальні та красиві інтер'єри з текстильними ролетами можна створювати, втілюючи в реальність свої задуми або звернувшись до професіоналів.

тканинні ролети

Для тих, у кого вікна виходять на гучну магістраль, питання звукоізоляції у пріоритеті. Тканини, які використовують для створення сучасних ролетів, дозволять досягти бажаного. Це особливо важливо для спалень. Авторське оформлення вітальні з тканинними ролетами стане вашою гордістю. Полегшити керування допоможе електропривод. Результат – дистанційне керування через смартфон або голосом.

Інтернет-магазин Алсер пропонує широкий асортимент найкращих рішень для дому та офісу. Ви можете замовити сучасні жалюзі, штори та ролети із гарантією швидких результатів, високої якості.