Квадрокоптер: для чого потрібен і як його вибрати

Promo

Квадрокоптери, або простіше кажучи, дрони — це безпілотні літальні пристрої, дуже популярні завдяки своїй маневреності та здатності виконувати різні завдання. Як вибрати підходящий?

Квадрокоптери застосовуються в багатьох галузях: фото- та відеозйомка, наукові дослідження, розвідка, рятувальні операції, моніторинг довкілля, а також у кіно- і медіаіндустрії.

Моделі дронів можуть бути простими і складними, для початківців і професіоналів. Придбати квадрокоптери, а також аксесуари до них можна онлайн в інтернет-магазині, в якому представлені товари таких відомих брендів як DJI, Autel, Insta360, XGIMI. Крім того, компанія, яка володіє інтернет-магазином, є авторизованим сервісним центром, де можна провести ремонт квадрокоптерів. 

Де використовуються квадрокоптери?

Одним з найбільш поширених застосувань квадрокоптерів є фотографування та відеозйомка. Завдяки своїй маневреності та можливості фіксувати камеру на стабілізаторі квадрокоптери можуть легко знімати панорамні види, спортивні заходи, весілля, також їх можна використовувати для створення віртуальних турів і картографії.

За допомогою квадрокоптерів можна вивчати тварин, птахів і комах, досліджувати дикі місцевості та віддалені райони. Вони можуть знімати температуру, вологість, рівень забруднення повітря та інші параметри довкілля.

Застосовують квадрокоптери в розвідці та службах безпеки, для моніторингу територій і пошуку зниклих людей.

Також дрони можуть доставляти продукти харчування, ліки та інші товари в ті райони, куди важко або неможливо доправити їх іншими способами.

Ще квадрокоптери можна використовувати в кіно- та медіаіндустрії для зйомки рекламних роликів, музичних кліпів та інших відеоматеріалів.

Нарешті, квадрокоптери можна використовувати для розваг у вільний час, наприклад, брати участь у гонках. 

На що звернути увагу перед купівлею

Коли вибираєте і купуєте квадрокоптер, враховуйте такі параметри.

  1. Розмір та вага — залежно від того, для яких цілей ви плануєте використовувати квадрокоптер. Наприклад, для використання дрона в приміщенні або для зйомки відео поблизу краще вибрати компактніший та легкий квадрокоптер. Для наукових досліджень або для зйомки відео на великих відстанях буде потрібен більший і потужніший.
  2. Час польоту — залежить від ємності акумулятора та потужності моторів, тому для тривалих зйомок краще вибрати квадрокоптер з більш ємним акумулятором та більш потужними моторами.
  3. Камера — один з найважливіших параметрів при виборі квадрокоптера для зйомки відео або фотографування, вона повинна мати достатнє розширення та стабілізацію для отримання якісних знімків.
  4. Керування — може здійснюватися за допомогою пульта дистанційного керування або з мобільного пристрою через додаток.
  5. Безпека. При виборі квадрокоптера необхідно враховувати його безпеку, дрон має бути оснащений системою автоматичної стабілізації та захисту від перевантажень, щоб уникнути аварійних ситуацій.
  6. Ціна — залежить від багатьох чинників, включаючи розмір, потужність, камеру та інші параметри. Слід вибирати модель, яка відповідає вашим потребам та бюджету.

Також квадрокоптери можуть мати додаткові функції, такі як система GPS, система уникнення перешкод тощо. Все залежить від того, для яких цілей планується його використовувати.