Лазерна епіляція: розкриваємо секрети успішної процедури

Promo
Про лазерну епіляцію ходять різні легенди. З одного боку, розповідають, що ця процедура майже всемогутня: ліквідує небажане волосся всім, усюди та назавжди. З іншого – доводиться чути, що це шлях довгий, болісний, з багатьма «але» та ще й з ускладненнями. Спробуємо розібратися.

Що тільки не доводиться чути від жінок, які, може, колись і спробували цю процедуру, але не довели її до кінця: і не для всіх типів волосся вона годиться, і не кожному підійде, і два тижні до та після не можна засмагати, і шкіру обпікає, і треба місяць ходити з неголеним волоссям, щоб процедура була вдалою, і з сивиною – не можна, і висипання або червоні цяточки після неї залишаються, і треба робити її роками, щоб досягти результату, і ще багато чого. 

Частина з цього колись була правдою – адже лазерна епіляція «пішла у маси» десь років 15-20 тому. Але тоді прилади, якими її робили, були доволі примітивними, що й викликало деякі обмеження та багато умов застосування цієї процедури. 

Але наука, виробництво та б’юті-сфера не стоять на місці. Зараз лазерная эпиляция  пройшла апгрейд: у передових салонах з’явилася сучасна апаратура, яка значно розширює можливості пацієнта та дозволяє йому почуватися максимально комфортно і до, і під час, і після процедури. 

Принцип залишився тим же самим: промінь лазера проникає в шкіру на глибину 2-4 мм та діє на волосяну цибулину, руйнуючи її разом з капілярами, які її годують. Корінь волосини руйнується, і волосина випадає. Але частина енергії в старих системах александритових лазерів утрачалась під час процедури, тому могли виникати болісні відчуття та навіть невеликі опіки в людей із смаглявою шкірою. До того ж процедура була доволі тривалою.

Нещодавно в передових салонах з’явилося обладнання, на якому застосована нова технологія: в насадку для проведення маніпуляції вбудовано сапфір – це технологія Моveo. Завдяки цьому вдалося поєднати високу частоту імпульсів, що підвищило швидкість процедури (на обробку ділянки 10 на 10 см потрібно всього 15-25 сек.), та знижений рівень світлового потоку, що унеможливило опіки. До того ж накінечник завдяки вбудованій системі охолоджується до 15 градусів. 

У результаті з’явилася можливість проведення динамічної процедури – тобто діяти на одну ділянку 6-8 разів, а це своєю чергою приводить до руйнування волосяних цибулин без перегріву шкіри. Опіки, рубці та больові відчуття таким чином залишаються у минулому.

До того ж лазерна епіляція , проведена сучасними пристроями, дозволяє позбавитися світлих та тонких волосин. Зрозуміло, що за один раз цього зробити не вдасться – залежно від особливостей організму вам може знадобитися 8-10 процедур. Але це загальні цифри: майстер салону, маючи спеціальну освіту, повинен підібрати індивідуальну програму саме для вас, залежно від вашого віку та поєднання «тип шкіри – колір волосся». 

І не треба між процедурами ростити небажане волосся. Навіть рекомендуєтся безпосередньо перед процедурою його збривати. Процедура майже не впливає на вашу можливість засмагати – треба лише утриматися від цього за три дні до і три дні після неї. 

Головна порада: якщо ви вирішили зробити лазерну епіляцію, уважно вивчіть пропозиції і зверніться туди, де є сучасне обладнання, на якому працюють кваліфіковані, досвідчені фахівці, – адже саме від цього залежить, чи буде процедура лазерної епіляції безболісною та ефективною саме для вас. 

Автор: Інна Можейко