Leoceramika – безмежний світ ванн

Promo

Інтернет-магазин «Лео Кераміка» – надійний постачальник ванн таких відомих виробників, як Cersanit, Brasta, AF та Agnes. Крім того, компанія пропонує купити будь-які різновиди аксесуарів для ванн, інше сантехнічне обладнання та меблі для ванної кімнати.

Більшість керамічних виробів, представлених на сайті, виготовляються за екологічно безпечними технологіями, що зменшують витрати матеріалів і споживання енергії.

Купити ванну та додаткові аксесуари можна в інтернет-магазині Leoceramika з доставкою по всій Україні, зокрема, у Львів, Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Чернівці.

Різноманіття ванн для стильного інтер’єру

Покупцям пропонується широкий асортимент ванн. Вони відрізняються як за формою, так і матеріалом виготовлення. Найбільш популярними залишаються такі варіанти:

  • Акрилові моделі. Відрізняються легкістю та довговічністю.
  • Ванни зі штучного каменю. На відміну від традиційних акрилових ванн, добре зберігають тепло, даючи змогу насолоджуватися теплою ванною довше.
  • Прямокутні види ванн. Ідеально підходять для стандартної ванної кімнати, коли важливе раціональне використання кожного сантиметру приміщення.

Покупці мають змогу обрати між правими та лівими ваннами, з огляду на конфігурацію кімнати. А кутові симетричні моделі стануть ідеальним варіантом, коли бракує місця, щоб встановити стандартний прямокутний виріб.

Ванна від Leoceramika

Ідеальна ванна: купити в Leoceramika

Вартість – важливий чинник під час вибору сантехнічного устаткування. Найважливіші параметри, від яких залежить не лише зручність користування, а й ціна ванни:

  1. Розмір і тип монтажу. Менші за розмірами зазвичай коштують недорого.
  2. Матеріал виготовлення. Розрізняють вироби з акрилу, сталі, чавуну та композиту. Кожен варіант має свої переваги та недоліки, що можуть вплинути на ціну.
  3. Дизайн. Складні й індивідуальні дизайни дорожчі.
  4. Виробник. Відомі бренди часто мають вищі ціни, що виправдано високою якістю.
  5. Додаткові функції. Наприклад, наявність гідромасажу чи підсвічування може значно підвищити вартість.

Зважаючи на ці характеристики, буде легко обрати ванну, що відповідатиме вашим потребам та забезпечить максимальний комфорт користування.

Замовити ванну в Leoceramika – вигідно та зручно

Незалежно від того, потрібна вам елегантна вбудована чи стандартна прямокутна модель, консультанти допоможуть підібрати оптимальне рішення. Ванна купити онлайн на сайті «Лео Кераміка» – це завжди швидко та вигідно. Замовляйте та розраховуйтеся зручним способом, наприклад, карткою на сайті чи готівкою в точці самовивозу мережі.