Металопластикові двері: покращена надійність та функціональність

Promo

Металопластикові двері можуть виконувати роль не лише балконних, міжкімнатних або офісних, але й стануть повноцінною заміною вхідних конструкцій з інших матеріалів.

Така система забезпечує одразу ряд переваг, серед яких варто виділити наступні:

 • покращенні теплоізоляційні властивості завдяки використанню екструдованого ППУ;
 • простота в обробці, що дозволяє виготовляти складні дверні конструкції будь-яких форм та розмірів;
 • можливість нанесення ламінування, яке допоможе імітувати текстуру деревини або інших матеріалів;
 • щільність встановлення та сама конструкція дверей, що забезпечує шумоізоляцію та не пропускає сторонні запахи;
 • стійкість до високих навантажень, а також до впливу навколишнього середовища (волога, UV-випромінювання, перепади температур тощо);
 • використання якісної фурнітури, яка витримує сотні тисяч робочих циклів та не піддається корозійному руйнуванню;
 • тривалий строк служби, аж до 70 років при правильному встановленні та дотриманні рекомендацій виробника щодо обслуговування.

Окрім того, пластикові двері значно дешевші за решту аналогів. Це дозволяє максимально зекономити на купівлі, монтажі та обслуговуванні, не жертвуючи якістю.

Найкращі пропозиції від компанії «Лінія Вікон»

Компанія працює у цій сфері понад 14 років, а тому пропонує замовникам такі умови співпраці:

 1. Доступ до оригінальних профільних систем світових брендів. У каталозі представлені пропозиції від Rehau, Salamander, OpenTeck, WDS тощо.
 2. Гнучкий графік роботи. Встановлення дверей проводиться як влітку, так і в зимовий час. Можливий виїзд групи у суботу, а в окремих випадках і у неділю. Зручний час зустрічі обговорюється у режимі телефонної розмови.
 3. Швидке виконання замовлення. Весь процес займає від 48 годин, а тому вже через 2 доби будуть доставлені необхідні системи клієнту.
 4. Демонтаж старих конструкцій. Спеціалісти обережно знімуть двері та інші елементи. За умови додаткової плати, вивезуть їх для утилізації партнерами компанії.

Завдяки наявності власного виробництва компанія пропонує до 5 років гарантії на пластикові конструкції з моменту їх поставки. Для монтажних робіт цей термін становить 3 роки, а для фурнітури і склопакетів – 12 місяців.

Для виклику майстрів для замірів і консультації достатньо зателефонувати або заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті. Так легше вибрати максимально вигідну пропозицію. «Лінія Вікон» виготовляє металопластикові двері для дому, офісів, державних установ та бізнесу різної спрямованості.