Мототрактор Зубр - якісна агротехніка, доступна кожному

Promo

Мототрактори стали популярним аналогом звичних тракторів і все частіше використовуються у фермерських господарствах, комунальній сфері та будівництві. Маючи компактні розміри, така агротехніка стає надійним помічником в посадці та обробці культурних рослин, зборі врожаю. За допомогою мототрактора можна перевозити різноманітні вантажі, чистити сніг, прибирати ділянку та здійснювати покос трави. Для виконання всіх цих робіт варто купити мототрактор Зубр, який збирається в Україні з деталей китайського виробництва та ідеально поєднує в собі якість і ціну.

Конструкційні особливості мототрактору Зубр

Агротехніка має просту конструкцію, що спрощує її експлуатацію та полегшує ремонт при зносі окремих елементів. Одноциліндровий двигун мототрактора має потужність 18-24 кінських сил і рідинну систему охолодження, що перешкоджає перегріву. Більшість моделей із заднім приводом і на кожній з них є налаштовані колії, що дозволяють проводити міжрядну обробку.

Мототрактор Зубр має задній механізм з вантажопідйомністю до 150 кг та просту систему управління. Окрім простої панелі приладів з датчиками техніка має механічну коробку передач, важелі управління заднім підйомним механізмом, педалі гальм, зчеплення та газу.

Переваги мототракторів Зубр

Агротехніку бренду Зубр можна використовувати у великих і малих господарствах, оскільки вона має доступну ціну та відрізняється високою функціональністю. Ключові переваги мототракторів Зубр:

  • компактні розміри;
  • економне споживання палива;
  • проста та зрозуміла конструкція;
  • наявність навісного устаткування для виконання різноманітних робіт;
  • висока прохідність техніки;
  • тривалий термін служби.