Навчання в університеті Словаччини: на що звернути увагу

Promo
Якщо ви плануєте навчатися в Словаччині, ми хочемо вам допомогти. З цієї причини ми підготували список тем, які слід розглянути, перш ніж вибрати навчальний заклад, в якому ви отримуватимете освіту. 

Місцезнаходження

Одне з перших рішень, яке ви маєте ухвалити, — це місто, яке ви оберете. Важливо щоб ви оцінили як розташовані Університети Словаччини, які відповідають вашим вподобанням. Подивіться, як ходить транспорт в місці, яка погода, економіка та наскільки доступним буде маршрут між вашим житлом та університетом. Найкращі університети країни не зібрані лише в столиці, вони знаходяться в різних містах держави.

Вимоги до кандидатів

Швидше за все, ви закохаєтесь у якийсь заклад. Вам запропонують той ступінь освіти, який ви хочете отримати, вам сподобається місто, в якому він знаходиться... Але чи відповідаєте ви вимогам для вступу? Докладно перевірте, що вимагає ВНЗ для вступу, який рівень мови потрібен та які вступні іспити треба складати. 

Академічна пропозиція

Важливо щоб ви ознайомилися з академічною пропозицією університету, в який ви потрапили. Може статися так, що навчальний заклад знаходиться в місті вашої мрії і навчання доступне, але вони не пропонують роботу, про яку ви мріяли, або в ньому немає того факультету, на який ви хочете вступити. Обравши Пряшівський Університет для вступу, ви не залишитесь розчаровані. Один з найкращих ВНЗ пропонує навчання на таких факультетах:

  • філософський;
  • греко-католицький богословський;
  • гуманітарних тa природничих наук;
  • менеджменту;
  • педагогічний;
  • православний богословський;
  • спорту; 
  • медичних відділів; 
  • мов і культур національних меншин.

Мови

Навчання за кордоном часто передбачає знання другої мови. Дізнайтеся про тести, які ви повинні подати, щоб продемонструвати свій рівень володіння мовою.

Вартість навчання та розмір стипендії

Навчатися в іншій країні дорого. Але це не стосується Словаччини. Державні заклади освіти з 2014 року пропонують безкоштовне навчання своїм громадянам та усім бажаючим іноземцям. До того ж в різних закладах є можливість отримання стипендії.

Житло

Перевірте, чи навчальний заклад пропонує студентські гуртожитки. Це знизить ваші витрати на проживання та транспорт.

Таким чином, детально розібравшись в головних аспектах, які важливі для навчання в Словаччині, ви зробите правильний вибір ВНЗ.

Висновки

Студенти, що навчаються, або вже закінчили Словацькі ВУЗи зазвичай висловлюють позитивні відгуки про якість навчання, процес соціалізації та саму організацію навчального процесу.