Навушники Apple AirPods 3: бездротові технології, які вражають

Promo

У світі сучасних технологій бездротові навушники стали обов’язковим аксесуаром для багатьох користувачів. З їхньою допомогою ви можете насолоджуватися улюбленою музикою, або вести розмови за кермом, не плутаючись у дротах. Серед усіх бездротових вкладок, які сьогодні представлено на ринку, взірцем стали AirPods від Apple. За посиланням https://www.ctrs.com.ua/brands/apple/ можна купити оригінал Apple Airpods, а також інші гаджети з екосистеми Apple: iPhone, MacBook Air, iPad з OLED екраном, моноблок iMac, численні аксесуари до продукції Apple. 

AirPods 3: у чому їхні особливості

Apple пропонує дві лінійки своїх навушників на розсуд покупця:

  • AirPods;
  • AirPods Pro.

Перші – це базовий і дешевший варіант. Професійні ж навушники Apple коштують значно дорожче та мають дещо більше функцій, наприклад режим активного шумопоглинання Active Noise Cancelling. В Україні найбільш популярними є AirPods третього покоління завдяки своїй більш доступній вартості та якісному звуку.

оригінальні AirPods 3

Чому варто купити саме AirPods 3:

  • Адаптивний еквалайзер

Кожен з нас має власні уподобання. Якщо хочете чіткіше чути басову лінію чи, навпаки, верхні ноти, можна вибрати саме той режим, що вам до вподоби.

  • Ефект просторового аудіо з динамічним відстеженням

Цієї опції не було у попередньому поколінні Apple AirPods 2. Новий драйвер видає потужний звук. А датчики підлаштовують звук під положення голови слухача. Виникає враження, ніби знаходитесь у великому кінотеатрі, а музика оточує з усіх сторін.

  • Нова анатомічна форма крапельок – краща фіксація в вушному каналі

В Apple проводили численні дослідження, щоб створити навушники, які надійно будуть фіксуватися у вусі. Багато користувачів скаржились, що Apple AirPods 2 вислизали з вух. Щоб надійно зафіксувати Apple AirPods 3, їх треба надягнути та трохи повернути ніжки в бік обличчя, щоб вони сиділи під кутом. У такому випадку вони фіксуються на своєму місці, і їх можна носити хоч цілий день.

  • Захист від поту і води

Бездротові навушники особливо сподобалися активним людям, що практикують ранішні пробіжки та заняття у фітнес-клубах. Під час інтенсивних фізичних навантажень людина пітніє. А для непристосованих навушників це може стати фатальним. AirPods 3 мають захист від поту, вологості та дощів. Можете не боятися використовувати їх у спортзалі або біля басейну.

  • Миттєва синхронізація з пристроями Apple

Підключення навушників до смартфона ніколи не було настільки простим. Перше підключення займає лише декілька секунд. Достатньо синхронізувати навушники між собою та поставити їх у режим парування, натиснувши кнопку на кейсі. Коли Айфон запам’ятає AirPods, вони відразу будуть під’єднуватися до нього. Це ж стосується й інших пристроїв з екосистеми Apple.

Купити оригінальні AirPods 3 в Україні

На жаль сьогодні в продажу з’явилася велика кількість фейкових та підробних Аірподс. Їх продають зазвичай в невеликих кіосках, а також на сайтах з об’явами. Купити підробку можна навіть у досить відомих в Україні інтернет-магазинах. Щоб не стати жертвою обману, вибирайте авторизованих реселлерів Apple. Тут вам запропонують лише оригінальні навушники Apple за офіційними цінами, тривалу гарантію та розстрочку. Отримати знижку можна по програмі трейд-ін, якщо у вас є старі гаджети, яких хочете позбутися.