Обираємо геймерські навушники: на що звернути увагу?
PromoТип навушників
Відкриті навушники забезпечують досить реалістичне та «широке» звучання, але при цьому можуть пропускати деякі зовнішні шуми. Водночас закриті моделі навушників забезпечують високу звукоізоляцію та допомагають зосередитись на грі, не відволікаючись на навколишнє середовище. Якщо ж ви бажаєте повністю ізолюватися від сторонніх шумів, зверніть увагу на навушники з технологією активного шумозаглушення.
Конструкція
Для запеклих ігрових баталій варто обирати геймерські навушники зі зручними амбушурами та м’яким поголів’ям. Краще за все, якщо амбушури будуть виконані зі шкіри та піни з ефектом пам’яті — такі подушечки забезпечать тривалий комфорт.
Тип з’єднання
Подумайте, які саме навушники вам потрібні: дротові (mini-jack 3.5mm, USB-C, USB-A), бездротові (Bluetooth, радіо) або універсальні (підтримують і дротовий, і бездротовий варіанти підключення).
Звук
Хороші навушники мають підтримувати весь доступний людському слуху частотний діапазон: від 20 до 20000 Гц. Чим ширший цей діапазон, тим точніше навушники відтворюють спектр звукових частот і тим нижче ймовірність, що занадто низькі або надто високі частоти будуть для них недоступними.
Сучасні моделі також можуть підтримувати технології віртуального об’ємного звуку, покликані покращити звукову панораму та посилити ефект присутності.
Мікрофон
Обов’язково оцініть роботу мікрофона: він повинен чітко передавати голос, не спотворювати його та захоплювати мінімум сторонніх шумів. Мікрофон з функцією шумоподавлення допоможе покращити якість комунікації з командою.
В конструктивному плані мікрофон може бути висувним, знімним або вбудованим — обирайте найзручніший для вас варіант.
Ціна
За даними порталу порівняння цін E-Katalog, в інтернет-магазинах України представлено понад 800 моделей геймерських навушників, а їхня вартість коливається в межах від 200 до 36 000 грн. Втім, більшість популярних моделей коштують не більше ніж 2 000 грн.