Окуляри Ray-Ban: вічна класика з передовими технологіями

Promo
Фото: galinfo.com.ua Фото: galinfo.com.ua

Сонцезахисні окуляри Ray-Ban – культовий аксесуар і для чоловіків, і для жінок. Вони поєднують у собі найсучасніші технології, універсальність, зручність та голлівудський шик. Саме Ray-Ban вважаються найкращими сонцезахисними окулярами у світі, і це не перебільшення.

Серпень – вдалий час для того, щоб вибирати нові сонцезахисні окуляри. Сонце ще спекотне та яскраве, а більшість продавців оголошують про знижки. Варто придивитися до культових окулярів Ray-Ban: це те, що називають вічною класикою. Купити їх можна на rayban-ukraine.

Розроблені для військових пілотів, окуляри Ray-Ban швидко стали популярними у зірок Голлівуду і «пішли в народ», завоювавши серця мільйонів людей завдяки функціональності, стильному вигляду і неперевершеній якості. «Авіатори» (вони ж – «Краплі»), «Кетси» «Вейфарери» – все це розробки Ray-Ban: більшість передових технологій для «окулярної справи» за останні півсторіччя були придумані та втілені в Ray-Ban. 

Дев’ять фактів про окуляри Ray-Ban, які вас здивують 

 1. Окуляри були розроблені в 1930 році для американських пілотів – щоб захистити їх очі від сліпучого сонячного сяйва, але водночас вони повинні були зберегти чіткість зору та коректну передачу кольорів. Так народилися славетні «Авіатори», а в 1936 році вони були представлені широкій публіці.
 2. Першим популяризатором «Авіаторів» був американський генерал Дуглас Макартур, який під час Другої світової війни приземлився на Філіппінах та потрапив у цих окулярах на численні фото.
 3. Перші Ray-Ban були пластикові із зеленими лінзами.
 4. Компанія Ray-Ban першою випустила окуляри з фотохромними лінзами, які змінювали колір залежно від освітлення. Це було в 1974 році.
 5. У 2012 році Ray-Ban випустив першу модель окулярів, що складаються, які в складеному вигляді містяться в долоні, та додав зручний чохол. Після цього моделі, що складаються, з’явилися в інших відомих брендів – Prada, Gucci, Carrera та інших.   
 6. Кінофільм з участю Тома Круза в окулярах Ray-Ban «Небезпечний бізнес» підняв продажі фірми на 50 %.
 7. Продаж підробок Ray-Ban у США вважається серйозним злочином класу В (зловмисникам загрожує штраф до 25 тисяч доларів і строк до 20 років).
 8. Але це не заважає підробникам: нещодавно було виявлено китайську компанію з виробництва підробок –  там було вилучено 143 700 пар сонцезахисних окулярів.
 9. У 1999 році американський бренд Ray-Ban змінив «приписку»: його володарем стає італійська Luxottica Group. Зараз окуляри виробляють не тільки в Італії – але й (це офіційно) в Китаї і навіть – в Японії.

Том Круз у фільмі «Небезпечний бізнес» в окулярах Ray-Ban 

Бренд неодноразово змінював правила нанесення логотипів та маркування, тому звичайні правила і рекомендації на тему «Як купити справжні Ray-Ban» не дуже добре працюють – великий ризик помилок. Так, справжні Ray-Ban проявляють свої якості при використанні, але для цього їх треба деякий час протестувати, що неможливо зробити під час купівлі. Тож пам’ятаємо два головні правила:

 • окуляри Ray-Ban не можуть коштувати дешево і на них не буває 70 % знижки, навіть у кінці сезону;
 • купувати окуляри треба тільки в офіційного ділера – сертифікованого, надійного продавця.

 

Автор: Ірина Мнішек