Онлайн-шопінг у Польщі: можливості та переваги

Promo

Чому робити покупки у Польщі вигідно та як зекономити, купуючи необхідні речі онлайн, – розбираємось разом.

Загальновідомий факт: брендові товари та товари власного польського виробництва високої якості часто-густо мають у Польщі нижчу ціну, ніж в Україні. 
До того ж територіальна близкість значно спрощує доставку, що також впливає на остаточну суму, яку ви викладаєте за омріяний товар.

Додайте сюди ще й великий вибір  – і ви зрозумієте, що можливість отримати  товари з Польші – це справжня знахідка для тих, кому потрібні якісні, сучасні та недорогі речі. До того ж мова може йти як про товари для дітей і жіночий одяг, так і про електроніку та навіть такі необхідні сьогодні портативні мініелектростанції. 

Порівняємо ціни

Різниця в ціні вражає навіть на перший погляд: на купівлі онлайн стильного жіночого жакета на осінь можна зекономити  600 гривень, купуючи військовий наплічник –  900 гривень, а на смарт-годиннику – до 1000 гривень. 

Чому товари тих самих брендів в Україні коштують дорожче, іноді – на 30–50 відсотків? 

Річ у тому, що існує правило, за яким брендований товар може імпортуватися лише за згодою власника бренду. Водночас мито на ввіз, наприклад, одягу та взуття, складає 12–40 %. 

До того ж в Україні товар, що ввезений так званим неавторизованим дистриб’ютором, блокується на митниці. В мирний час термін  був  20 днів. За цей час ціна на товар може змінитися, і імпорт буде невигідним, тому ввозити бренди – доволі ризиковане заняття, особливо зараз. Тому офіційні магазини брендів «задирають» ціни по максимуму.

Ось і виходить, що купити у Польщі та сплатити за доставку – набагато вигідніше. 

Можливості онлайн-шопінгу в Польщі

Усі ж знають про розпродажі? І це не тільки відома «чорна п’ятниця»: приводів для зниження цін багато, головне – знати про періоди їх дії в Польщі.
Отже, майже слідом за «чорною п’ятницею» стартують передноворічні розпродажі, пік яких припадає на період після католицького Різдва. 

Зимовий одяг та взуття із знижкою до 70 відсотків можна «вполювати» в січні.

Ноутбуки краще дивитися в лютому, коли ціни на них можуть впасти на 2000 злотих, у квітні стартують міжсезонні розпродажі, а в жовтні, коли взуттєві магазини готуються виставляти зимові колекції, саме час шукати кросівки.  

Можна також використовувати промокоди, які надають покупцям в інтернет-магазинах на певні пропозиції. 

Ще один чудовий спосіб зекономити – зайти в онлайн-аутлет. Розпродажі там часто є останнім шансом вберегти непродані товари від псування, тому буквально за копійки можна придбати якісну брендову річ. 

Якщо додати до цього переліку економію грошей та часу, витраченого на походи по магазинах та очікування перед примірочними, хвилювання через те, що можна натрапити на підробку за шалені гроші, то стає зрозумілим, що купувати товари в Польщі онлайн з доставкою – це зручно та вигідно.