Особливості сучасної діагностики в медичних установах

Promo

У наш час медицина дуже стрімко розвивається та підвищує ефективність лікування пацієнтів. Та для того, щоб провести якісне лабораторне дослідження та діагностику захворювань, потрібні сучасне високоточне обладнання, матеріали, реактиви та програмне забезпечення.

В Україні лідером на ринку діагностичних технологій invitro є Біомедінвест. Компанія вже понад 20 років спеціалізуються на наданні високоточного обладнання й матеріалів для лабораторій медзакладів та має чимало напрямів роботи:

Донорська кров

Компанія забезпечує лабораторії необхідними реактивами та програмними продуктами для контролю якості досліджень серологічних маркерів ВІЛ-інфекції, гепатитів В і С, сифілісу, молекулярних маркерів ВІЛ-інфекції, гепатитів В і С та імуногематологічних досліджень.

Скринінг новонароджених

Компанія співпрацює з відомими світовими виробниками та пропонує регіональним центрам тест-системи неонатального скринінгу, які дають надійні результати.

Протидія ВІЛ-інфекції/СНІДу

Біомедінвест пропонує такі рішення для діагностики:

  • проведення скринінгових досліджень;
  • проведення верифікаційних досліджень;
  • виявлення потенційної токсичності антиретровірусних препаратів;
  • визначення рівня вірусного навантаження;
  • проведення діагностики інфекцій, що передаються статевим шляхом, опортуністичних інфекцій;
  • проведення внутрішньолабораторного контролю та зовнішньої оцінки якості досліджень.

Вірусний гепатит

У компанії є необхідне обладнання для діагностики та лабораторного супроводу лікування.

Трансплантологія

Компанія пропонує комплексні рішення для проведення моніторингу імуносупресантів, HLA-типування, діагностики інфекцій та інших досліджень у трансплантології.

Система гемостазу

Порушення системи гемостазу – розповсюджене явище й одна з найважливіших проблем клінічної медицини. Роль лабораторних тестів в оцінці системи гемостазу неможливо переоцінити. Визначити реальний стан здоров’я пацієнта лікарю допоможе високоточна діагностика системи гемостазу.

Компанія не тільки пропонує високотехнологічне обладнання, а й займається методичною підтримкою персоналу лабораторій. Біомедінвест надає професійну підготовку з використання обладнання, що дозволяє медперсоналу якнайшвидше опанувати нові навички та ефективно використовувати техніку.

Ще одна перевага – швидкість та точність. Автоматизовані системи дозволяють отримати результат значно швидше, що є критичним в екстрених ситуаціях. Висока точність досліджень зменшує ймовірність помилок та забезпечує надійність результату. Контакти Біомедінвест.