Погодні програми із захистом конфіденційності

Promo

Ось хороша новина: вам не потрібно використовувати вбудований у iphone 11 бу 128gb додаток погоди, якщо він вам не подобається, і вам не потрібно розкривати свої особисті дані, щоб з'ясувати, чи потрібно брати з собою парасольку на роботу завтра. Ось три погодні програми, які дійсно поважають конфіденційність користувачів.

Hello Weather

Hello Weather, розроблений незалежною компанією Electric Dream Machine, є невибагливим і простим додатком, який не втомить вас вичерпними даними, яскравою графікою і безглуздими хитрощами. Він просто розповість вам про погоду, а це, мабуть, все, що потрібне більшості людей від такої програми. Ті, хто хоче більшого, можуть перейти на професійну версію та отримати інформацію про такі речі, як пилок, якість повітря, швидкість вітру, карти тощо. Професійна версія також включає віджети, різні теми і додаткові параметри повідомлень, які налаштовуються. Політика конфіденційності та умови обслуговування Hello Weather дуже короткі. Це тому, що додаток не зацікавлений у зборі даних користувача, а команда, що стоїть за ним, ясно дає зрозуміти на офіційному сайті, що вони «не хочуть нічого знати про вас, якщо ви не зв'яжетесь з [ними] самі».

Yr

Yr, створений Норвезькою радіомовною корпорацією та Норвезьким метеорологічним інститутом, — ще один серйозний додаток про погоду, який просто робить те, для чого він призначений.Він повністю безкоштовний і використовує відкриті дані Європейської організації з експлуатації метеорологічних супутників, GeoNames та Норвезького полярного інституту. Сам додаток дуже простий у використанні та містить всю необхідну інформацію, але не перевантажує користувача. Для тих, хто хоче трохи більше подробиць, він може показати прогноз погоди у вигляді графіків або таблиці.

Що ще важливіше, Yr не містить реклами і збирає ті дані, які абсолютно необхідні для правильної роботи. Цей додаток відмінно працює на iphone 12 pro б/у.  Згідно з політикою конфіденційності, програма використовує дані про місцезнаходження лише для того, щоб показувати користувачам погоду в їхньому регіоні.

Ventusky

Якщо вам не подобаються мінімалістичні погодні програми, ймовірно, Ventusky - найкращий вибір. Програмне забезпечення Ventusky, розроблене чеською компанією InMeteo, є вражаючим програмним забезпеченням. Інтерфейс за замовчуванням є картою вашого району, на якій показані кольори температури та лінії напряму вітру, щось на зразок графіка погоди, який ви бачите по телевізору. Очевидно, що ви можете збільшувати та зменшувати масштаб, перевіряти погоду в інших місцях по всьому світу та знаходити додаткову інформацію про якість повітря.

І це лише безкоштовна версія; платна має більш просунуті функції.

Відповідно до своєї політики конфіденційності Ventusky збирає лише анонімні дані про використання та інформацію про місцезнаходження, хоча насправді ви можете використовувати програму, не розкриваючи, де ви знаходитесь.

Не дозволяйте програмам погоди відстежувати вас. Ми маємо стежити за погодою, а не навпаки. Мало хто усвідомлює, наскільки агресивними є більшість погодних додатків, ймовірно, тому, що важко повірити, що така невинна річ, як перевірка прогнозу погоди, може поставити під загрозу конфіденційність людини. Але у вас все буде добре, якщо ви будете використовувати Hello Weather, Yr і Ventusky.І якщо ви хочете додати ще один рівень безпеки на свій смартфон, подумайте про те, щоб відмовитися від свого звичайного браузера, програми для обміну повідомленнями та поштового клієнта користь більш приватних альтернатив.

Автор: Катерина Радіонова