Полегшена стінова панель: які можливості для архітекторів та забудовників відкривають інновації Aestech

Promo

Архітектори та забудовники знаходяться в перманентному пошуку нових технологій, які б допомагали їм створювати більш естетичне та екологічне житло, робити це швидше та з меншими видатками.

Одним з рішень, які наближають їх в цьому, є новий продукт Aestech – полегшена стінова панель. Вона має ряд суттєвих відмінностей від рішень, що вже існують на ринку, які роблять її привабливим інструментом для різноманітних будівельних проєктів.

Що таке полегшена стінова панель?

Панель компанії Aestech – легка самотримальна конструкція з готовим дизайнерським рішенням. Вона складається з двох керамогранітних плит, між якими розміщується в’язкодемпфуюча мембрана для звукової ізоляції та шар теплозвукоізоляційного матеріалу.

Далі розглянемо найбільш суттєві переваги використання полегшених стінових панелей у будівництві.

Швидкість монтажу

Одна з ключових переваг полегшеної стінової панелі – швидкий монтаж. Для прикладу, невеликий будинок площею 60-80 м² можна збудувати за лічені дні. Це в рази швидше, ніж довелось би витратити, використовуючи облицювальні панелі чи інші рішення. Процес монтажу не залежить від пори року, погоди, температури та інших природних чинників.

Економія коштів

Нові технології чи продукти – це не обов’язково дорого. Навпаки, часто вони можуть бути набагато вигідніші за стандартні рішення. Полегшена стінова панель – це вже готове до монтажу рішення. Їй не потрібні жодні додаткові матеріали, мокрі роботи, тримальні елементи й так далі. Також забудовники можуть зекономити на арматурі в плиті перекриття – панелі значно легші, наприклад, за газоблок і не потребують такої кількості металу. Конструктивно фасадна термопанель Aestech значно тонша за інші рішення, а тому її використання дозволяє вивільнити додаткові квадратні метри.

Теплотехнічні характеристики

Полегшена панель має високі показники теплопередачі та опору теплопередачі. Іншими слова вона утримує тепло та не випускає його назовні. Водопоглинання сайдинг панелей не перевищує 0,1%, а також має покращену морозостійкість. Іншими словами в оселі з полегшених стінових панелей буде комфортно в будь-який сезон. В залежності від товщини, (доступні 100, 150 та 200 мм) панелі здатні витримувати навантаження до 2500 Па.