Прикраси для сміливих: як додати родзинку вашому образу

Promo
Фото: elle.ua Фото: elle.ua

Жінка – навіть в одному й тому ж одязі, з прикрасами й без – виглядає по-різному, і справа в одному – в завершеності образу: без них чогось не вистачає. Ті жінки, які оволоділи мистецтвом носити прикраси, можуть тільки з їх допомогою створити різні луки – і мати вигляд зовсім різний. А яка жінка не прагне різноманіття?!

Носити прикраси та з їх допомогою моделювати різні луки – це не вміння, це – мистецтво. Але на шляху до його опанування потрібно знати спочатку ази. Наприклад, які бувають  ланцюжки та як підібрати той, який буде пасувати саме вам. Або – в якому випадку сережки на одне вухо будуть доречними.

Ланцюжки на шию: представляємо іспанський бренд TOUS

Ланцюжок на шию – це одна з найстаріших прикрас, якими людство прикрашало себе ще  4,5 тисячі років тому.  Вони символізували єднання, служіння, а в певні час були ще й оберегами, що замикали магічне коло захисту. Сьогодні ми навряд чи замислюємося про ці потаємні змісти, але добре знаємо: саме ланцюжок може підкреслити гарну лінію шиї, виділити лінію декольте, «витягнути» візуально верхню частину тулуба. І не завжди важливо, чи це біжутерія, сталь, золото, срібло або навіть – шкіра: частіше ключову роль грає довжина ланцюжка. Отже, ланцюжки бувають:

  • короткі (чокери) – це ті, які прилягають до шиї;
  • середньої довжини – зазвичай спускаються нижче шиї на декілька сантиметрів;
  • довгі – ті, що доходять до зони глибокого декольте.

Існує 31 вид плетіння ланцюжків, але основними є:

  1. Бісмарк (названий так на честь німецького «залізного» канцлера Отто Бісмарка). Характерні риси – надійність та елегантність, які підкреслюють такі риси володарки, як упевненість та рішучість.
  2. Якірний – ланки з’єднуються між собою перпендикулярно, але нагадують якірний ланцюг у зменшеному вигляді. Це та сама вічна класика, яка має безліч варіантів, завдяки чому ніколи не вийде з моди. Універсальне рішення: кожна жінка може підібрати для себе ланцюжок цього виду.
  3. Венеціанський – популярний з часів, коли Венеція була законодавицею мод в Європі, саме там ювеліри вигадали цей вид плетіння, в якому ланки схожі на квадратні коробочки. Ці ланцюжки мають ідеально симетричний вигляд.
  4. Панцирні – мають характерну пласку форму. Такі ланцюжки надійні та елегантні, але варто взяти до уваги що вони – самостійна прикраса і не потребують кулонів.
  5. Змійка – ланцюжок гладкий, круглий, порожній усередині. Ланцюжки такого типу є ідеальними для поєднання з виразним кулоном.

Іспанський бренд TOUS має дві цікаві колекції ланцюжків, розраховані як на тендітних молодих дівчат, так і елегантних леді будь-якого віку, для різних випадків життя та для створення різного образу.  На додаток до ланцюжків можна підібрати інші аксесуари, які дозволять вам мати гідний вигляд  як у повсякденному житті, так  у разі особливих подій.