Розробка сайту: кому доручити відкриття свого інтернет-ресурсу

Promo

Сайт – це обличчя компанії.

Кожному підприємству або організації просто необхідно мати свій сайт, адже це не тільки обличчя компанії, а й спосіб надовго запам’ятатися клієнтам. Завдяки власному сайту підприємство може розширити коло своїх партнерів та клієнтів, що значно підвищить успіх бізнесу. Утім, для кращого результату слід звертатися до спеціалістів, які не з чуток знають, що таке розробка сайту

Головне про GTS 

Агентство  GTS займається розробкою, створенням логотипа компанії та якісного інтернет-ресурсу, наприклад, магазин на wordpress. Функціонал сайту, який розробляє агентство, завжди можна розширити або модернізувати. Тож клієнтам не доведеться вигадувати велосипед, аби вдосконалити свій інтернет-ресурс у майбутньому. А також агентство розробляє сучасний дизайн та робить сайт інтуїтивно зрозумілим, а також наповнює його привабливим контентом. Окрім того, агентство працює з найбільш затребуваними CMS та Framework: WordPress, OpenCart, Laravel.

Сайт для будь-якої компанії

Аби переконатися у професійності розробки сайту, слід усього лише переглянути портфоліо агентства. На сайті GTS одразу можна вивчити всі кейси компанії. Агентство створює сайти для будь-якого бізнесу або організації, починаючи з магазину дитячих іграшок і закінчуючи корпоративним сайтом для Всеукраїнської дорожньої асоціації. У портфоліо також можна подивитися, які кольори, шрифти, дизайн використовуються в розробці окремого сайту. Така функція є дуже зручною, адже одразу складається уявлення, яким може бути ваш майбутній сайт.

Послуги агентства

Наразі агентство розробляє корпоративні сайти, інтернет-магазини та сайти на WordPress, OpenCart, Laravel. Корпоративний сайт представляє компанію в Інтернеті. Його головною метою є надання інформації про компанію, її продукти та послуги інвесторам, клієнтам, партнерам, а також залучення нових клієнтів і підтримка взаємозв’язків зі старими.

Сайт інтернет-магазину дозволяє клієнтам купувати товари та послуги в Інтернеті. Основною метою такого сайту є надання клієнтам можливості швидко та зручно замовляти товари з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету. 

WordPress зручний для блогів та сайтів-візиток, але також може бути використаний для створення більш складних сайтів, наприклад, магазинів. У магазині можна буде розмістити до 500 товарів.

OpenCart дуже зручний для маленьких та середніх інтернет-магазинів. Може витримати до 8 тисяч розміщених товарів.

Laravel дозволяє створювати складні вебдодатки та інтернет-магазини з високою ефективністю та безпекою. Платформа підтримує до 30 тисяч товарів.