Розумний помічник: як вибрати робот-пилосос

Promo

Робот-пилосос – незамінний девайс для прибирання в сучасному будинку.

Скільки часу витрачається лише на одне прибирання – пропилососити та помити підлогу, і це не тільки час, а й значна втрата сил. Для розв’язання цієї проблеми чудово підійде розумний помічник від відомої фірми Xiaomi робот-пилосос RoboRock S5 Max White. Пилосос може прибирати до трьох годин на площі до 200 квадратних метрів.

Переваги робота-пилососа

Перш ніж купувати незамінного помічника, слід вивчити його переваги та підібрати для себе потрібну модель. Наприклад, модель від Xiaomi має такі функції:

  • Вологе та сухе прибирання. Може не тільки прибирати пил та сміття, а й уміє якісно проводити вологе прибирання. У помічника встановлено резервуар для води об’ємом 280 мілілітрів, якої вистачить на повноцінне вологе прибирання площі 200 квадратних метрів. Окрім того, ви можете самі встановити кількість води, яка буде використовуватися для прибирання різного виду підлоги.
  • Дистанційне управління. Тільки уявіть собі, що, поки ви на роботі, маленький помічник вже прибрав усю підлогу та килими. Адже робот-пилосос має дистанційне управління, завдяки якому ви можете не тільки встановити час прибирання, а й встановити своєрідні бар’єри, куди помічник не буде заїжджати. Тож ви можете обрати окрему кімнату для прибирання та навіть установити графіки вологого і сухого прибирання.
  • Інтелектуальна зарядка. Якщо заряд робота-пилососа впаде до критичного мінімуму під час прибирання, то він найкоротшим шляхом самостійно доїде до зарядної станції. Окрім того, помічник буде заряджатися до того порога, якого вистачить для закінчення прибирання.
  • Падіння та перешкоди не страшні. Робот-пилосос може спокійно проїхати перешкоди висотою два сантиметри. Так, прибиральник може заїхати на килим, пороги і йому не завадять кабелі на підлозі. Окрім того, в робота є спеціальний датчик, який не дасть пристрою впасти зі сходинок. Якщо буде потенційна загроза, розумний пилосос зупиниться та поїде у зворотному напрямі.Робот-пилосос RoboRock S5 Max White
  • Висока потужність всмоктування. Завдяки модернізованій системі виведення повітря пилосос може впоратися не тільки з пилом, а й здатен витягнути безліч мікрочастинок сміття з килимових покриттів.