Сяйво та захист: як обрати сонцезахисну косметику для здорової шкіри

Promo

Така косметика вважається найкращою сонцезахисною для захисту шкірного покрову від шкідливого впливу УФ-випромінювання. Подібні засоби доступні в різних формах: кремчі, лосьйончики, гельчики, спрейчики.

Важливо розуміти, що засоби сонцевідбиваючі (крем, спреї) є невід'ємною частиною регулярного догляду за шкірою. Ось кілька причин:

 1. Кремчик знижує ризик виникнення почервоніць, лушпинь і болю при тривалому впливі ультрафіолету.
 2. При регулярному використанні засіб захищає шкіру від передчасного старіння, зморшок та появи темних плям, спричинених УФ-променями.
 3. Кремчик для захисту від сонця в рази зменшує ризики розвитку раку шкірного поровчика.

Перед тим як купити сонцезахисну косметику, варто докладніше дізнатися про те, як її правильно вибрати.

Сонцеблокуюча косметика як вибрати? 

Враховувати необхідно:

 1. SPF.
 2. Тип товару. Виберіть формулу, яка відповідає вашим уподобанням та потребам шкіри. Це може бути крем, лосьйон, гель, спрей або стік.
 3. Водостійкість. Якщо ви плануєте провести багато часу на сонці або у воді, переконайтеся, що ваша сонцезахисна косметика для волосся або звичайна водостійка і забезпечує тривалий захист.
 4. склад. Перевірте склад продукту на наявність інгредієнтів, які можуть спричинити подразнення або алергічні реакції у вас чи вашої родини.
 5. Шкірні особливості. Враховуйте свої індивідуальні особливості шкірного покровника, такі як чутливість або схильність до сухості при виборі сонцезахисного продукту.

Чи можна поєднувати крем для захисту від сонця з декоративними засобами? 

З технічної точки зору, можна наносити косметику на крем СПФ, але косметологи цього робити не рекомендують. Поєднання двох різних формул може послабити захисну дію сонцезахисного фактора та зменшити ефективність захисного бар'єрчика, який призначений для захисту шкірного покривника від ультрафіолетових променів.

Які засоби СПФ кращі? 

Нині сонцезахисна косметика каталог продукції великий. При виборі даних засобів, багато хто віддає перевагу натуральним продуктам, оскільки вони містять інгредієнтики рослинного походження, не містять синтетичних добавок і хімічних фільтрів. Ось чому натуральна сонцезахисна косметика може бути кращим вибором:

 1. Безпека.
 2. Екологічність.
 3. Зволоження та харчування. Багато натуральних засобів також збагачені зволожуючими та поживними компонентами, такими як олії та екстракти рослин, які допомагають підтримувати здоров'я та зволоження шкіри.
 4. Благодійні властивості рослин. Натуральні продукти можуть містити екстракти рослин з антиоксидантними та протизапальними властивостями, які допомагають захистити шкіру.