Секрети успішного схуднення

Promo

Тема зайвої ваги та схуднення хвилює багатьох людей, і кожен намагається знайти той метод чи спосіб, який діятиме ефективно і дозволить привести тіло в гарну форму якомога швидше. Та поспіх не завжди корисний.  

Один раз скинувши кілограми, але не змінивши після цього способу життя, їх можна швидко повернути назад або й набрати ще більше. Тому, навіть якщо ви будете приймати таблетки для схуднення їх ефект буде малопомітним або короткостроковим, якщо не почати змінювати свої звички та спосіб життя.

Правила ефективного звільнення від зайвої ваги

Найперше, про що варто подумати, це загальний стан організму. Якщо вага занадто велика, потрібно проконсультуватись з лікарем, який визначить ступінь ожиріння і допоможе розробити поетапну систему схуднення, яка не буде шкодити організму. 

Якщо ж зайвого набралось не так вже й багато, але вам ці кілограми заважають і псують настрій, для правильного та безпечного позбавлення від них варто дотримуватись деяких правил. А саме:

  1. Очистити кишківник і загалом організм від накоплених у ньому непотрібних речовин. Це варто робити, проконсультувавшись з лікарем, аби він допоміг вибрати м’який та безпечний спосіб. Можливо, він додатково призначить таблетки від холестерину або інші препарати (залежно від потреби);
  2. Робити самомасаж живота. Процедура займає 5 хвилин, але дає гарний ефект, покращуючи кровообіг органів черевної порожнини та забезпечуючи їм лімфодренаж. Робити його потрібно одразу після пробудження: проводьте погладжувальні рухи долонею по животу, рухаючись по колу і легенько натискаючи. Дихання при цьому має бути діафрагмальним із глибокими та повільними вдихами й видихами;
  3. Скласти індивідуальний раціон, з якого будуть виключені продукти, які ваш організм не може перетравити. Для цього потрібно попередньо провести дослідження і визначити, які саме речовини не сприймає тіло – глютен, лактоза тощо. Це важливо, оскільки споживання продуктів, які погано перетравлюються, провокує набір ваги та проблеми з травленням;
  4. Пити воду за 30 хвилин до та після їжі. Це має значення для кислотності органів травлення, яка порушується, якщо одразу після перекусу щось пити. Ферментам, які відповідають за розщеплення вуглеводів, жирів та білків, потрібен час для виконання своєї роботи, а додавання води у цей момент ускладнює процес.

Також важливо пережовувати їжу довго і ретельно, оскільки це покращує її перетравлення, а також дозволяє відчути насичення швидше, з’ївши при цьому меншу порцію. 

Які корисні звички варто виробити, аби схуднути?

Скидати вагу буде простіше, якщо ви виробите у себе такі звички:

  • завжди снідати (ранковий прийом їжі прискорює метаболізм і дає енергію для всього дня);
  • ставати на ваги не кожен день, а раз на тиждень (навіть протягом однієї доби вага може змінюватись під впливом різних чинників, тому ефект можна побачити при триваліших проміжках між зважуваннями);
  • давати тілу кардіонавантаження (біг, ходьба, велосипедні поїздки тощо).

Скидаючи зайву вагу, пам’ятайте головне – тіло має бути у першу чергу здоровим, а ідеальні форми та об’єми у кожного свої.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я!