Що краще: парогенератор чи праска, критерії якості
PromoРобота з праскою
Це невеликий побутовий пристрій, який утворює пару натисканням кнопки на його ручці. Якісним прикладом може бути техніка з кераміки або металокераміки. Завдяки антипригарному покриттю одяг не зазнає пошкоджень. Головне — встановити правильну температуру відповідно до тканини та не відриватися від процесу.
Деякі варіанти оснащені функцією вертикальної обробки пару. Це дає змогу випрасувати пальто, сукні з аплікаціями та плащі. Але звичайний пристрій важкий, рука швидко втомлюється. І пара не може генеруватися безперервно. Функції праски:
- знімна ємність для води;
- автоматичне відключення через 10 хвилин у вертикальному положенні;
- антикрапля, що запобігає витіканню води;
- самоочищення системи генерування пару;
- вертикальне вирівнювання одягу.
Деякі моделі працюють від акумулятора та бездротово. Для обробки ущільненого матеріалу використовують паровий удар. Щоб розправити складки на делікатних речах, треба застосовувати функцію рівномірного надходження пари. Враховуйте ці опції та технічні параметри, якщо вирішили вибрати праску в інтернет-магазині та купити онлайн.
Особливості парогенератора
Парогенератор ― це праска, оснащена паровою станцією. До неї входить база для пристрою та резервуар із водою. Густа пара проникає до тканини та розправляє її.
За допомогою цієї техніки можна доглядати за речами не тільки горизонтально, а й вертикально. Таким способом легко видаляти складки на одязі. Він стає охайним, знищуються бактерії. Крім того, цей варіант можна використовувати для догляду за оббивкою меблів, пледами та покривалами.
Парова станція більш потужна та витривала. Вона оснащена місткою ємністю для води, що допомагає генерувати безперервну, інтенсивну та насичену хмару пари. Процес прасування проходить значно швидше.
Щоб визначитися з типом техніки, треба подумати, як часто доводиться прасувати речі. Якщо ви щодня ретельно доглядаєте за одягом, офісними костюмами чи шкільною формою, вам підійде варіант парового генератора. Якщо прасуєте рідко, дороговартісний пристрій можна не купувати. Звичайна модель розправить складки й зробить ваш одяг охайним. Праска з потужним паровим ударом впорається із завданням значно краще, ніж бюджетний парогенератор. Враховуйте такі критерії якості:
- масштаб прасування;
- вартість.
Не менш важливим параметром є опції, які має виконувати прилад. Якщо необхідне не лише вирівнювання, а й очищення від бактерій, підійде парогенератор. Звертайте увагу й на технічні характеристики.