Що робити, якщо дисплей розбився на планшеті?

Promo

Дисплей - це найтендітніший елемент конструкції сучасного планшета. Через те, що площа скління дуже велика, найменший удар і падіння з висоти практично завжди закінчується поломкою дорогого дисплейного модуля. Звичайно ж, можна скористатися захисними аксесуарами, щоб запобігти поломці, але що робити, якщо планшет вже пошкоджений?

Професійна послуга чи ремонт своїми руками?

На інтернет просторах можна знайти сотні навчальних курсів, що містять покрокову інструкцію з відновлення мобільних пристроїв. Їхні творці запевняють, що заміна дисплея на планшеті - це нескладна процедура і з нею впорається навіть новачок. Виявляється, за допомогою відповідних запчастин, замовлених тут https://www.aks.ua/uk/catalog/displei-ekran/ , та мінімального набору інструментів можна відновити працездатність пристрою за кілька годин.

 Насправді заміна дисплейного модуля є трудомісткою і ризикованою справою, особливо, коли досвіду проведення подібних робіт немає. Тому розумніше рішення - звернутися до спеціалізованого сервісного центру. Фахівці з багаторічним стажем можуть виконати подібний ремонт набагато швидше та якісніше.

Чому не потрібно відкладати ремонт?

 Пошкоджена скляна поверхня може бути небезпечною для подальшого використання. Гострі краї в районі сколів та тріщин роблять управління планшетом травмонебезпечним заняттям. Також експлуатація мобільного пристрою з розбитим екраном втомлює і негативно впливає на зір користувача. 

Скільки коштує відновлення та заміна екрана?

Вартість ремонту залежатиме звичайно від характеру пошкодження, діагоналі та типу дисплея. Чим більший розмір екрану, тим вартість його заміни буде більшою.

Також часто ціна за роботу залежатиме від якості послуг, тому рекомендуємо не економити на цьому і вибирати сервісні центри з великою кількістю позитивних відгуків.

Щоб отримати попередній розрахунок на ремонтно-відновлювальні роботи, потрібна оцінка спеціаліста. Тільки під час повноцінної діагностики клієнт може отримати точний прайс заміну екрана. На основі отриманих даних користувач зможе зрозуміти, вигідно ремонтувати планшет чи краще купити новий. Проте, виконавши ремонт самостійно, можна заощадити до 50 відсотків.