Сонячні станції для підприємств та СЕС у м.Чернівці

Promo

Завданням сонячної енергосистеми, заснованої на сонячних елементах, є отримання сонячної енергії та подальша її передача для живлення електроприладів.

Сонячні станції для підприємств (Чернівці) відрізняються високою ефективністю та тривалим терміном експлуатації. Їх використання сприяє значній економії коштів. Великий вибір компонентів для сонячних електростанцій та різних видів монтажу дозволяють підібрати варіанти під індивідуальні потреби замовника.

СЕС (Чернівці) залежно від типу обладнання бувають мережевими, автономними та гібридними.

Головні переваги власної електростанції:

  1. Незалежність від мереж. Ви можете навіть побажати бути незалежними у тому випадку, коли у вас вже підключено мережу електропостачання. Для вас не страшні підвищення цін на електроенергію, аварії в мережах, обриви в лініях електропередач, тощо.
  2. Мати власну електростанцію і бути не підключеним до мереж може виявитися набагато дешевше, ніж вартість лінії електропередач і підключення до мереж централізованого електропостачання.
  3. Не з'єднані з мережею системи можуть мати деякі переваги порівняно з працюючими паралельно з мережею, коли йдеться про укрупнення системи. При зниженій напругі в ланцюжку сонячних модулів (від 12 до 72В), можливе поступове додавання модулів - від 1 до 4 одночасно.
  4. Безаккумуляторні системи, що працюють паралельно з мережею, зазвичай мають напругу сонячних модулів від 150 до 600 В, і конкретні інвертори мають свій робочий інтервал вхідної напруги, а також певну залежність ККД від цього параметра.
  5. Автономна генерація стимулює вас використовувати енергію максимально ефективно. Це велика перевага, особливо якщо ви дбаєте про ваш вплив на довкілля. Найенергоефективніші будинки - це не з'єднані з мережею будинки. Коли вам потрібно отримувати енергію від обмеженого джерела, ви обов'язково замислитеся, як найбільш раціонально використовувати енергію, що генерується.

Є також безліч менш матеріальних переваг бути автономним від мережі. Включаючи задоволення від того, що ви використовуєте електроенергію з відповідальністю та розумінням.

Звертайтесь до нас вже сьогодні! Наші консультанти допоможуть Вам зробити правильний вибір!

Спеціалісти компанії «Megawatt» допоможуть Вам підібрати, сконструювати та встановити систему практично будь-якої потужності. Звертайтесь та не гайте часу за номерами 050-149-91-81, 050-673-19-90 та 096-012-012-9.