Сучасні LED-профілі для світлодіодних стрічок: обираємо правильно

Promo
Фото: energywest.com.ua Фото: energywest.com.ua

Сучасну оселю важко уявити без використання LED освітлення: це не тільки красиво, модно, але й економно. Але щоб LED освітлення принесло вам задоволення та слугувало довго, треба подбати про якісний монтаж світлодіодних стрічок, в яких використовуються сучасні LED-профілі.

Вітальня та кухня, спальня і туалетна кімната та навіть гардеробна шафа – світлодіодне освітлення сьогодні має широкий спектр застосування. Але якщо ви вважаєте, що достатньо просто приклеїти світлодіодну стрічку на поверхню меблі або стелю – і все, справа зроблена – ви помиляєтеся. Відомо, що строк роботи світлодіодів залежить від температурного режиму – тобто чим вища температура, до якої вони нагріваються, тим швидше світлодіод втрачає інтенсивність світла. Для того щоб убезпечити світлодіодну стрічку від нагрівання, і потрібні   LED-профілі. Їх друга функція – убезпечити світлодіодну стрічку від механічного зіпсування та потрапляння пилу або вологи. Про асортимент LED-профілів можна дізнатися за посиланням  https://energywest.com.ua/svitlodiodna-led-pidsvitka/alyuminiyevi-led-profili-i-aksesuary .

 А дізнатися, як правильно обрати світлодіодну стрічку, ви можете тут: https://energywest.com.ua/svitlodiodna-led-pidsvitka 

Сучасні LED-профілі – це справжня знахідка для монтажу світлодіодних стрічок: вони мають невелику вагу, легко кріпляться до майже будь-яких поверхонь, для чого можна використовувати двосторонній скотч, клей, саморізи, спеціальні кліпси. 

Види LED-профілів 

За принципом монтажу профілі бувають накладні, врізні та підвісні. 

1. Накладні – найбільш розповсюджені, адже можуть застосовуватися майже всюди, вони найпростіші у монтажу.

2. Врізні – найчастіше використовуються для облаштування додаткового освітлення в меблях, конструкціях з гіпсокартону, робочій поверхні на кухні або щоб підсвітити сходи.

3. Підвісні – використовують у створенні дизайнерських проектів з освітлення.

За матеріалом  сучасні LED-профілі можуть бути з пластику та алюмінію.

 Але в більшості випадків пластикові профілі не можна використовувати, бо пластик дуже швидко нагрівається, і головна функція профілю – відводити тепло від світлодіодної стрічки – таким чином не виконується.

Саме тому краще обрати профіль з алюмінію, адже це умова довговічності вашого LED освітлення.

 Знайти все необхідне для облаштування в себе вдома або в кафе, ресторані або магазині світлодіодного освітлення, а також дізнатися про вигідні ціни на нього ви можете в інтернет-магазині energywest. 

 

Автор: Ірина Мнішек