Телевізори з якістю зображення 8К — майбутнє телебачення

Promo

Стандарти якості зображення постійно зростають. Порівняно нещодавно з’явилися монітори та ТВ-панелі на 4К, але у каталозі південнокорейського виробника вже є моделі Samsung QLED 8K. Як завжди, цей бренд попереду, а найсучасніше обладнання можна замовити на сайті samsungshop.com.ua.

Максимально можлива якість

Цей стандарт зображення — максимальний із наявних. Він у 4 рази кращий, ніж 4К, і у 16 разів перевищує Full HD. Навіть на телевізорах з діагоналлю понад 90 дюймів окремі пікселі непомітні, тому здається, що можна доторкнутися до картинки на екрані. Адже на ньому знаходиться понад 33 млн окремих пікселів.

Перехід до стандарту 4К став відчутним кроком підвищення якості, але на великому екрані пікселі були помітні. Нова технологія від Samsung — максимальна деталізація картинки навіть на великих екранах.

Деякі користувачі помилково вважають, що поки що виробники контенту випускають занадто мало роликів у 8К, тому такий телевізор поки не потрібен. Але насправді процесор телевізора Samsung обробляє навіть картинку в Full HD до максимального стандарту.

За та проти покупки телевізора 8К

У користувачів виникає питання, чи слід купувати таку електроніку. Однозначно, та з низки причин:

  • реалістичність на будь-якому екрані;
  • ефект присутності (можна відчути себе у кінотеатрі або на перших рядах стадіону);
  • комфорт від перегляду на великому екрані;
  • нестача якості сучасного відео та ТВ-програм компенсується новими технологіями.

Найближчим часом багато телеканалів перейдуть на трансляцію в 8К. Вже зараз такі канали можна знайти у телеефірі.

Головних недоліків у такої покупки зовсім небагато. Насамперед це висока вартість. Але, як відомо, за максимальну якість завжди доводиться платити.

До другого недоліку належить те, що не кожна людина може відрізнити 4К від 8К. Наприклад, якщо телевізор стоїть у великій кімнаті й до екрана далеко чи діагональ екрана порівняно невелика.