«ТЕРРА» – 25 років на ринку: перший фірмовий магазин та нова торговельна марка

Promo
Компанії «ТЕРРА» вже 25 років. За чверть століття вона стала надійним партнером для багатьох аграріїв, ритейлів та улюбленим виробником для кінцевого споживача.

День народження – важливе свято в житті компанії, і зазвичай цей день відзначається з розмахом: гості, привітання, святковий торт і вечірка. Однак компанія має інші плани, вони, як і мрії кожного українця, спрямовані на об’єднання всіх зусиль задля Перемоги.

Тому до свого 25-річчя компанія разом з Благодійним фондом Лілії Ребрик реалізує соціальний проєкт «ДНК ТЕРРА» (День Народження Компанії ТЕРРА). Протягом двох місяців – з 6 лютого до 31 березня – 2,5 відсотка з кожної проданої одиниці продукції ТМ «ТЕРРА», «GO.TO.VO…» та «ДЖО» буде передано у благодійний фонд.

Надаватися допомога буде у вигляді продуктів харчування. Фонд передасть продуктові набори родинам з дітьми, які вирвалися з тимчасової окупації, опинилися в скрутному становищі, в яких хворіють дітки, а також багатодітним сім’ям, та ще на багато інших проєктів, направлених на Перемогу. Слідкувати за результатами проєкту можна буде на офіційних сторінках компанії в соцмережах.

– ДНК «ТЕРРА» за 25 років стала часткою генетичного коду країни.

За будь-яких умов забезпечення населення якісними та здоровими продуктами харчування залишається основною місією компанії. Ми щиро віримо у перемогу та наближаємо її кожен на своєму місці. Ми ні на день не зупиняли виробництво, а про героїзм наших працівників можна писати книжки, бо тільки завдяки їм ми працюємо цілодобово, хоча наше виробництво розташоване в зоні бойових дій, – розповів комерційний директор Олександр Ясинський.

Продуктова лінійка компанії складається з майже 200 позицій. Асортимент постійно удосконалюємо, адже «ТЕРРА» йде в ногу з часом, ураховуємо сучасні тенденції в харчуванні, відстежуємо потреби та моду на «корисні продукти».

Компанія має дуже амбітні плани щодо розвитку своєї фірмової торговельної мережі – і в цьому напрямі зроблені вже перші кроки. У листопаді 2022 року в місті Первомайський відкрився перший фірмовий магазин «ТЕРРА-маркет».

– У воєнному 2022 році до наших торговельних марок «ТЕРРА» та «GO.TO.VO…» додалася нова – «ДЖО», гігієнічний наповнювач для домашніх тварин. Не можу не згадати й такі напрями, як виробництво комбікормів та паливних пелет. І наша родзинка – органічна теплиця, з якою ми потрапили в ТОП-5 органічних виробників овочів та фруктів.

Кожен напрям – це робочі місця, сплата податків, надійний продуктовий тил. Разом до перемоги! – пояснив комерційний директор Олександр Ясинський.

З першого дня діяльність компанії базується на бездоганній якості продукції, турботі про здорове харчування та на екологічному виробництві. Продукція виготовляється з натуральної сировини та інгредієнтів, фасується у безпечні та екологічні матеріали для пакування.

Виробництво оснащене найсучаснішим німецьким, французьким, південнокорейським та італійським обладнанням, використовуються унікальні розробки українських інженерів. На підприємстві діє система управління якістю та безпеки харчових продуктів FSSC 22000.

Більше 50 національних та регіональних торговельних мереж України довіряють якості ТМ «ТЕРРА». Компанія співпрацює з державними установами – Міністерствами оборони, охорони здоров’я та освіти і науки України.

– Експорт теж має новий виток розвитку. З початком бойових дій ми вимушені були переглянути логістичні шляхи та завойовувати нових клієнтів і прихильників. Зараз маємо близько 100 партнерів у 63 країнах світу. «ТЕРРА» – один із лідерів за обсягами експорту серед українських виробників круп та пластівців. Ми завжди шукаємо нових надійних партнерів, які готові до довгострокового стратегічного співробітництва.

Компанія виходить на нові ринки – минулого року ми брали участь у конференції FOOD&NonFood у Києві, працювали у Франції, на виставці SIAL 2022 Paris, та були представлені на виставці WorldFoodPoland у Варшаві. Постійно з’являються нові клієнти, в тому числі за кордоном, – розповів директор компанії Володимир Рубан.

«ТЕРРА» стала надійним партнером для більш ніж 10 благодійних фондів, зокрема Товариства Червоного Хреста України. Завдяки потужному виробництву вона має можливість запропонувати широкий асортимент продукції в необхідній кількості за максимально низькою вартістю.

Підтримайте ініціативу та приєднуйтеся до благодійної акції «ТЕРРА», бо тільки разом ми сильні. Тільки небайдужість освітить будь-яку темряву, тільки об’єднавшись, ми переможемо!

Теги: